Yerel Rehberler servisiyle yakınınızda bulunan mekanlar hakkında yorum, fotoğraf ve bilgi paylaşımı yapabilir, diğer kullanıcıların bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz. Yerel Rehberler Ağı sayesinde yakınınızda düzenlenen buluşmalara katılabilir ve yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Bunların yanında puan kazanarak, programın ileri seviyelerine ulaşabilir ve diğer avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Google Haritalar yeni güncellemesi ile puanlama sistemini ve daha fazla seviyeyi kullanıcılara sunuyor. Bugüne kadar kullanıcılar sadece 5. seviyeye gelebiliyordu. 500 puana ulaştıktan sonra da servisi kullanmaya teşvik eden herhangi bir özellik bulunmuyordu. Bu yeni güncelleme ile Google Haritalar, beş yeni seviye ve 100.000 puan sunuyor.

Ayrıca puanlama sistemi de değişiyor. Bu değişiklikle, bir mekanı haritaya ilk kez ekleyen kişi olmak, mekan hakkındaki değerlendirmeler yapmak ve geri bildirimler paylaşmak vb. ayrıntılar puan kazanmada daha etkili olacak. Bu güncelleme ile, 4. seviyeye ulaşan rehberlere üç aylık ücretsiz Google Play Music üyeliği ve Google Play Movie’den film kiralamada u indirim imkanı sunulacak. Tüm bu özellikler sayesinde Google Haritalar, Foursquare’i zorlayacağa benziyor.

BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

Mapsgen ile Google Haritalar, Yandex Haritalar, Navigasyon Cihazları ve diğer tüm dijital harita kayıt servislerine firma kaydı yaptırabilirsiniz.

Mapsgen Hemen Ara