Biz Kimiz

Firmaların haritalarda ve navigasyon cihazlarda yer almasının önündeki zorlukları kaldırmak ve tüm harita kayıt servislerine tek bir seferde kaydetmek için yola çıkan mapsgen, kısa sürede binlerce firmanın harita kayıt işlemini gerçekleştirdi.

maspgen, eczanelerden avukatlık ofislerine, marketlerden kafelere, restaurantlardan mağazalara kadar hem tek tek firmaların lokasyonlarını haritalara kaydeder hem de şubeleri bulunan şirketlerin tüm şubelerinin harita kayıt işlemlerini ve yönetimini tek bir yerde toplar.

Kurulduğu andan itibaren mapsgen Google ve Yandex harita servisleri, Türkiye’de kullanılmakta olan 16 navigasyon cihazı, Foursquare, Swarm ve Yelp konum hizmetleri ile birlikte firma ve işletmelerin ihtiyacı olabileceği tüm haritalara tek bir seferde kayıt gerçekleştirmektedir.

mapsgen, firmaların internet, navigasyon ve cep telefonları haritalarında yer alması ve kolayca bulunmaları için hizmet vermektedir.

Tüm haritalara firma kaydı yapmak için kolaylık sağlamak ve şirketlerin dijital konumlarını tek bir yerde toplayıp istenildiğinde değişikliğin anında yapılabilmesi için mapsgen her geçen gün daha fazla firmaya harita kayıt işlemleri hizmeti vermektedir.

BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

Mapsgen ile Google Haritalar, Yandex Haritalar, Navigasyon Cihazları ve diğer tüm dijital harita kayıt servislerine firma kaydı yaptırabilirsiniz.

Mapsgen Hemen Ara