Google Harita Kayıt
Google Harita Kayıt

İnternet kavramının hiç şüphesiz gündelik hayatımızda etkisi her geçen gün artar ve bu durumun en önemli yansımalarından biri de en ufak sorularımızın yanıtını dahi Google’da bulmak adına yaptığımız aramalardır.

İşletmeler için göz ardı edilemeyen pazarlama kanallarından biri haline gelen Google’da potansiyel müşterilerimize ulaşmak ve pazar payımızı büyüterek rakiplerimizin önüne geçmek amacıyla kullanabileceğimiz en önemli alan haritalar yani Google Maps’tir.

İşletmenizin hizmet alanı, adresi, çalışma saatleri, iletişim numarası, randevu adresi, fotoğrafları ve potansiyel müşterilerinizin merak ettiği soruların yanıtını bulacağı soru-cevap alanları başta olmak üzere tüm detayların yer aldığı Google haritalarda görünür olmak ve birden fazla lokasyonda yapacağınız işlemleri tek bir alandan yönetmek için bizimle hemen iletişime geçebilir, dijital harita uzmanlarımızdan sürece dair detayları öğrenebilirsiniz ! 

Google Harita Yer Ekleme

Google haritalarda yer alarak potansiyel müşterilerinize hemen ulaşmak artık mapsgen ile çok kolay !

Türkiye’nin milyonlarca internet kullanıcısına sahip en çok tercih edilen arama motoru Google haritalarında yer alarak dijital dünyadaki pazar payınızı büyütebilir, onlarca farklı konumu tek bir işlemle kayıt etmenin konforunu mapsgen’de çıkarabilirsiniz !

Yüzlerce farklı sektörden binlerce işletmeye Google maps kaydıyla birlikte Yandex haritalar, Swarm haritalar, Yelp, Foursquare haritalar hizmetleri de sunan mapsgen, firmanızın tüm haritalarda yer almasını yıllık yalnızca 500 TL’ye sunuyor ve tüm harita hesaplarınızı tek bir alandan dilediğiniz gibi takip etmenizi ve istediğiniz değişimleri anlık yapmanızı sağlıyor.

Google Maps Neden Önemli ?

Günümüzde milyonlarca insan yemek yiyeceği restoranı, konaklayacağı oteli, dostlarıyla keyifli dakikalar geçireceği kafeyi ya da sağlığını emanet kliniği Google aracılığıyla buluyor ve bu arayış esnasında işletmelerin hizmet alanlarından iletişim bilgilerine kadar tüm detayları incelemek istiyor. Dolayısıyla potansiyel müşterilerini yakalamak ve rakiplerini arka planda bırakmak isteyen işletmeler için Google haritalar olmazsa olmazlardandır ve Google Maps’in yanı sıra diğer tüm arama motorları ve navigasyon cihazlarında yer almak için mapsgen ile iletişime geçmeniz yeterlidir !

Neden Harita Kayıt Hizmetini  Mapsgen’ den Almalıyım ?

→ Dijital dünyadaki sektörel tecrübesi, kurumsal kimliği ve profesyonel dijital harita uzmanları ile 17 yılda başta Bambi, E.C.A, Yatsan, Ramada, Serel, bP, Sheraton ve Le Meridien olmak üzere 8300 firmaya ulaşmayı başaran mapsgen, yalnızca Google Maps değil Yandex, Foursquare, Swarm, Yelp ve navigasyon cihazları için de harita kaydı oluşturan bir dijital danışmanlık firmasıdır. 

BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

Mapsgen ile Google Haritalar, Yandex Haritalar, Navigasyon Cihazları ve diğer tüm dijital harita kayıt servislerine firma kaydı yaptırabilirsiniz.

Mapsgen Blog

Mapsgen blog ile dijital haritalardaki gelişmeleri yakından takip edin ve merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarına hemen ulaşın!

Referanslarımız
Meridien
Po
Ramada
Eca
Shell
Antalya Film Festivali
Radisson
Serel
St Regis
Bp
Sheraton
Swissotel
Mapsgen Hemen Ara