İlk kez 1997 yılında gerçekleştirilen ve 20 yıldır sektörün en prestijli fuarı olmayı sürdüren EMITT- Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda mapsgen ailesi olarak yoğun ilgi görmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

71 ülkeden binlerce katılımcıyla buluştuğumuz EMITT 2017’de katılımcılara dijital medyada firma haritalandırma sisteminin öneminden ve gerekliliğinden bahsetme şansı bulduk. mapsgen kurucumuz ve genel müdürümüz Serdar Ceylan’ın belirli medya kuruluşları ile gerçekleştirdiği röportajlar ise sektöre ve dijital trendlere yön verir nitelikteydi.

Mapsgen olarak Türkiye’nin en yoğun katılımcı profiline sahip fuarı olan EMITT 2017’de çok sayıda global ve yerel firmayla sektörel ihtiyaçları doğrultusunda pek çok anlaşma yaptık ve dijital sektörün en iyisi olduğumuzu bir kez daha kanıtlamış olduk. mapsgen olarak turizm sektörünün dijital ihtiyaçlarına karşılık verebiliyor olmaktan da ayrıca büyük mutluluk duyuyoruz.

BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

Mapsgen ile Google Haritalar, Yandex Haritalar, Navigasyon Cihazları ve diğer tüm dijital harita kayıt servislerine firma kaydı yaptırabilirsiniz.

Mapsgen Hemen Ara