mapsgen
Artık Yandex kullanıcılarına da ulaşın.
Biz buradayız deyin!
FİRMANI HEMEN KAYDET

 

Yandex Haritalar

Mobil cihazlar için Yandex Haritalar iş yeri ekleme seçeneğiyle birlikte tüm iOS ve Android kullanan Yandex kullanıcılarına ulaşın ve “Biz buradayız!” deyin.

Yandex Haritalar’ın sunduğu birçok kolaylıktan faydalanın. Yandex farkıyla sizi arayanlar yoğun trafikte bile sizi kolayca bulabilsin. İşletmeniz daha görünür hale gelsin.

Sizinle ilgilenen kişilere Yandex farkıyla ulaşın. Böylelikle hem yeriniz belli olsun hem de firmanıza gelecekler yerinizi kolayca bulsun.

Yadex harita kaydı sayesinde işletmenizin en yakınından başlayarak uzağa doğru vermiş olduğu hizmetten veya satmış olduğu üründen herkesin haberi olur. Sizi veya hizmetinizi arayan herkese Yandex Haritalar sayesinde ulaşabilirsiniz. Üstelik bu artık çok kolay!

Yandex Haritalar Firma Kaydı

Türkiye piyasasına çok hızlı bir giriş yapan Yandex, harita ve navigasyon uygulamaları ile de rüştünü ispat etmiş durumdadır. Türkiye’de cep telefonu navigasyon uygulamalarında en çok tercih edilen navigasyon uygulaması Yandex navigasyon uygulmasıdır. Durum böyle olunca birçok firma da sattığı ürünü veya verdiği hizmeti kullanıcılara daha kolay sunabilmek ve sanal dünyada bulunabilir olmak için Yandex Haritalar firma kaydı yaptırtmaktadır.

Yandex firma kaydı yaptıran işletmeler hem internet aramalarında hem de navigasyon cihazları sayesinde çok daha kolay bulunabiliyor ve müşteri portföyünü genişletebiliyorlar.

Yandex Firma Ekleme

Küçük ya da büyük farketmeksizin hemen hemen tüm firmalar Yandex’in haritalar uygulamasında kendine yer bulabilmektedirler. Yandex Haritalar’da yer alabilmek için mapsgen’e üye olup firmanıza ait iletişim bilgilerinizi yeterlidir. Üstelik Yandex harita kaydı yaptırdığınız zaman aynı zamanda diğer tüm harita ve navigasyon uygulamalarında da firmanız yer almaktadır.

Yandex Firma Kaydı

Yandex firma rehberi sayesinde siz de mapsgen farkıyla haritlarda bulunur olun ve çok sayıda internetten hizmet veya ürün arayan müşteriye ulaşın! Bunun için Yandex firma kaydı yaptırmanız gerekmektedir. Tüm bu prosüdürlerden kurtulabilmek için mapsgen ile haritalara kayıt ve firma rehberlerinde yer alma süreçlerinizi yönetebilirsiniz.

Yandex Navigasyon Firma Kaydı

Firmanızın veya iş yerinizin lokasyonunu Yandex Haritalar’a kaydettirip internetin tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz. mapsgen, firmaları yalnızca haritalara kaydettirmeyip aklınıza gelebilecek tüm navigasyon cihazlarına da kaydettirir. Üstelik bunun için herhangi bir ek ücret talep etmez. Yandex Haritalar ve diğer tüm harita ve navigasyonlarda yer almanın ücrteti yıllık 250 TL’dir.

Yandex Haritalar Kaydı

Yandex firma ekleme bir işletmenin verebileceği en önemli kararlardan bir tanesidir. Çünkü Yandex Türkiye’de kullanıcı sayısını her geçenm gün genişletmektedir. Şimdiden Yandex Haritalar kaydı yaptırıp bu platformda yerinizi sağlamlaştırabilirsiniz. İnternette, tablette, cep telefonlarında ve de navigasyon cihazlarında firmanızın çok kolay bulunur olması tamamen sizin ellerinizde. mapsgen, firmanız için Yandex Haritalar firma kayıt işlemlerini gerçekleştirme ve tüm dijital dünyada görünürlüğünüzü arttırmaktadır.

Ayrıca yandex navigasyon işyeri ekleme için de mapsgen'i kullanabilirsiniz. Tüm yandex haritalar kayıt işlemleri için bizi tercih edin. Yandex haritalar firma ekleme için mapsgen tüm diğer kayıt işlemlerini de eksiksiz yerine getirdiği için en doğru tercihinizdir.

implant