Swarm’da gün içerisinde milyonlarca check in yapılıyor. Siz neden Swarm’da olmayasınız?  Firmanızın bilgileri Swarm’da yer alsın, firmanızı ziyaret eden kullanıcılar check- in yapsın.  Böylelikle Swarm hesabındaki kişilere firmanızı tanıtsın. Tüm bunlar için tek yapmanız gereken Swarm haritalar uygulmasında yer almak için Swarm harita kaydı için bize ulaşmak.

Eksiksiz doldurulmuş bilgileriniz ve doğru konumunuz ile Swarm’da yer alın. Müşterilerinizin size her ağdan kolaylıkla ulaşmasını sağlayın.

Swarm Harita Kaydı

Sosyal paylaşım uygulamaları ve platformları insanların yoğunlukla kullandığı platformlardır. Araştırmalar gösteriyor ki internet kullanan herkesin en az bir sosyal medya hesabı bulunmaktadır. Birçoğunun ise birden fazla hesabı vardır. Artık sosyal medya hesaplarından yer bildirimi yapmak gelişmektedir. Bunun için yalnızca yer bildirimi yapılabilen bir uygulama çıktı. Bu uyulamanın ismi Swarm’dır. Faoursquare uygulamasına bağlı olarak geliştirilen Swarm ile tüm mekanlarda check-in yapılabilmekte ve yer bildirimi ile bulunulan konum tüm arkadaşlara bildirilmektedir. Yine aynı şekilde mekan hakkında yapılan yorum ve beğeniler tüm Swarm kullanıcıları tarafından görülebilmektedir. Etkin kullanıldığı zaman böylesine yararlı bir platformda müşteri potasnsiyelini artırmak isteyen tüm firmaların yer alması gerekmektedir.

Swarm firma kaydı yaptırmak için daha ne duruyorsunuz? Çünkü Swarm haritalar üzerinde aldığınız her bir check-in sizi çok daha fazla müşteriye ulaştırcaktır.

Swarm Firma Ekleme

Swarm harita kayıt işlemi yaptırmak isteyen şirketler için mapsgen ekibi uzman kadrosu ile Swarm firma ekleme  yapmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz tüm platformlarla tüm düzenlemeler yapıldıktan sonra firmaları eklemekteyiz. Böylece yalnızca Swarm haritalar üzerinde değil diğer tüm sosyal medya ve arama motoru haritları, ayrıca navigasyon cihazları haritalarında yer almaktasınız. Tüm bunlar için yalnızca tek bir ödeme yapılmaktadır ve her bir platforma firma kaydı yapılmaktadır.

Swarm Firma Kaydı

Çok etkili bir check-in uygulaması olan Swarm’a firma kaydettirmek için bireysel başvuru yapılamamaktadır. Ya müşteriler kendileri firmayı çeşitli yer bildirimleri yolu ile haritalara ekleyebilmektedir ya da yetkili bir ajansın firmanızı eklemesi gerekmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken bir konu firmanızın kendi kontrolünüzde Swarm haritalarına eklenmesidir. Müşteriler firmanızı Swarm’a eklediğinde sizin artık firmanızın Swarm hesabında söz söyleme hakkınız olmayacaktır. O yüzden acele edin ve Swarm firma kaydı yaptırın!

Mapsgen Hemen Ara