mapsgen
Google’da arama yapan milyonlarca kişiye daha kolay ulaşın
FİRMANI HEMEN KAYDET

Google Haritalar

Dünyanın en büyük arama motoru Google’da harita kaydınızı yapalım. Böylelikle Google’ın milyonlarca kullanıcısı size rahatlıkla ulaşsın ve Google Maps kaydı ile markanız bir adım öne çıksın. Google Haritalar sayesinde sizi arayan tüm kullanıcılar kolaylıkla bulsun.

Günümüzde her neyi arıyorsak Google’dan yardım alıyoruz. Müşterileriniz Google harita kaydınız ile nerede olduğunuzu rahatlıkla öğrensin istemez misiniz? Günümüzde firmalar için olmazsa olmaz haline gelen Google Harita kaydını siz de işletmeniz için yaptırın. Milyonlarca kullanıcı kitlesine sahip olan Google Maps’in navigasyon hizmetini kaçırmayın!

Google Maps Kaydı

Google, dünyanın en büyük arama motorudur. Yine buna paralel olarak harita ve lokasyon bazlı uygulamalara bakıldığında Google Haritalar da en çok tercih edilen harita ve maps uygulamalarıdır. Bunun için firmalar iletişim ve adres bilgilerini Google Maps kaydı yaparak en geniş şekilde potansiyel müşterilerine ulaştırmaktadırlar.

Google Haritalara Firma Ekleme

Google’a firmanızı ekleyip herkese ulaşmak istiyorsanız bunun için mapsgen’e üye olup adres, telefon ve diğer tüm firma bilgilerinizi vermeniz yeterli. Google haritalara firma ekleme için vermiş olduğunuz bu bilgilerin hemen sonrasında tüm bilgileriniz partneri olduğumuz Google’a bildirilmekte ve kısa bir süre sonra artık firmanız Google Haritalar ve ve Google’a bağlı tüm paltformalarda yer alıyor.

Google Haritalara firmanızı ekledikten sonra yalnızca bilgisayarınızda değil, cep telefonu uygulamalarında ve daha pek çok Google Haritalar servisi kullanan dijital platformlarda firmanızı görüntüleyebilrisiniz. Örneğin cep telefonundan harita uygulamasını açan birisi çevresinde herhangi bir ürün veya hizmet arıyorsa doğrudan sizin firmanız Google tarafından kullanıcıya gösterilecek ve bu sayede firmanızı daha önce hiç bilmeyen bir müşteriye Google Haritalar sayesinde ulaşacaksınız.

Google Harita Kaydı

Tüm firmalar ve yerel işletmelerin için çok önemli olan dijital platformalar ve internet ya da mobil uygulamalarda bulunabilir olmak artık mapsgen ile çok kolay. mapsgen haritalara kayıt hizmeti sayesinde siz de Google harita kaydı dahil tüm harita servislerine firma kaydı yaptırabilirsiniz. Özellikle yerel işletmeler için haritalarda yer almak çok kritiktir. Çünkü firmanın bilinirliği ve marka tanınırlığı çok az olabilir. Bu durumda maliyet olarak neredeyse hiçbir firmanın önemsemeyeceği bir miktara çevrede kim var, kim yok herkese kendilerini ve sundukları hizmeti veya sattığı ürünü tanıtabilir. Böylelikle yerel işletmelerin tanıtımına Google Haritalar servisinin büyük bir katkısı olur. Tüm bu süreçleri hem Google Haritalar kaydı hem de diğer tüm harita uygulamalarına kayıt olarak yürüten mapsgen, yıllık her şey dahil yalnızca 250 TL’ye sunmaktadır.

Google Firma Ekleme

Google firma ekleme için yapmanız gereken firmanıza ait tüm bilgileri bize iletmeniz. Bunun sonrasında mapsgen uzman ekibi eğer yine de eksik bir bilgi varsa size ulaşarak bu eksik bilgileri sizden temin etmektedir. Google, kaydedeceği firmaların gerçek ve tüzel kişiliğe sahip olduğunu anlamak için biraz titiz çalışır. Bu da sahte firma eklemelerin önüne geçmek içindir. Bu durum hakiki manada hizmet sunan firmaların haklarını korumak içindir. Bunun için Google firma ekleme süreci biraz zor gibi gözükebilir; ancak mapsgen, Google anlaşmalı ajans olduğu için referans olunan tüm firmalar Google tarafından haritalara eklenmektedir.

Google Haritalar Kaydı

Eğer firmanızı Google Haritalar üzerine taşıyarak internetten ya da cep telefonlarından arama yapan milyonlarca kişiye ulaşmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeyin. Gelin, mapsgen ile hızlı bir şekilde siz de Google Haritalar’a kaydolun! Unutmayın, Google Haritalar’a kaydolmanın yanı sıra diğer tüm harita ve navigasyon cihazlarına da kaydınız tamamlanmış olur. Böylelikle hangi haritada ararsa arasın hiçbir müşteriyi kaçırmamış olursunuz. Google haritalar firma kaydı yanı sıra tüm harita kayıt işlemlerinizi mapsgen olarak eksiksiz yapıyoruz.