Foursquare Harita Kayıt
Foursquare Harita Kayıt

2009 yılında internet kullanıcılarıyla buluşmasında sadece 2 yıl sonra 10 milyon kayıtlı kullanıcıya ulaşan ve TechCrunch tarafından “En İyi Konum Hizmeti” ödülüne layık görülen Foursquare, insanların ziyaret ettiği bir mekanda “check-in” yaparak bu mekanla ilgili olumlu ya da olumsuz yorum bırakması sistemiyle çalışan bir harita hizmetidir.

Foursquare’de kullanıcıya özel öneri sistemi olduğundan dolayı işletmenizin burada yer alması, milyonlarca kullanıcıya erişim dolayısıyla potansiyel müşterilerinize ulaşma imkanı anlamına gelir.

Firmanızın Foursquare’de yer alması ve haftanın ya da ayın önerilen mekanları arasında görünerek müşteri portföyünüzü artırmak adına ilk ve en önemli adımı mapsgen ile atabilir, işletmenizin dijital konumlarını profesyonel dijital harita uzmanlarına emanet ederek tüm konumlarınızı sistematik ve eksiksiz bir şekilde takip etmenin tadını çıkarabilirsiniz !

Foursquare Haritalara Nasıl Kayıt Olunur ?

Mapsgen ile Foursquare haritalara işletmenizi nasıl kayıt edeceğinizi ve dijital haritalarda görünür olacağınızı merak etmenize gerek yok.

Yalnızca 250 TL’ye Google, Yandex, Foursquare, Yelp, cep telefonu haritaları ve 16 farklı navigasyon cihazına kayıt olarak işletmenizin dijital dünyadaki görünürlüğünü artırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz !

Dijital harita uzmanlarımız ile hemen iletişime geçerek Foursquare harita kayıt talebi oluşturmak ve tarafınızdan, işletmenizin profilini detaylandıracak (adres, hizmet yelpazesi, çalışma saatleri, çalışma günleri vb.) tüm bilgileri tarafımıza iletmeniz yeterli olacaktır.

Foursquare Haritalar Neden Önemli ?

İnternet kullanıcılarının her geçen gün artan sayısı ve en ufak ihtiyaçlarda dahi dijital haritalardan yardım ve tavsiye alma alışkanlığı dünyanın ve Türkiye’nin en popüler dijital haritalarından biri olan Foursquare’in işletmeler için potansiyel müşterilerine ulaşabileceği ve markalarını ön plana çıkarabileceği bir alan haline gelmesini sağlamıştır.

Dolayısıyla yalnızca fiziksel mekanlarda değil dijital dünyada da görünür olmak ve bu dünyadaki pastadan pay almak isteyen işletmeler için en önemli noktalardan biri Foursquare haritalardır.

Mapsgen ile Dijital Haritalarda Yer Alın !

Her gün milyonlarca internet kullanıcısının restorandan kuaföre, diş hekiminden terziye kadar birçok farklı ihtiyacı için kullandığı dijital haritalarda hemen yer alan potansiyel müşterilerinize ulaşabilir, kurumsal kimliğinizi tüm detaylarıyla dijital dünyaya yansıtarak marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz.

Yandex ve Google haritalar başta olmak üzere Yelp, Swarm, cep telefonu haritaları ve 16 farklı navigasyon cihazına işletme kaydı yapabilen mapsgen ile hemen iletişime geçerek dijital harita uzmanlarımızdan işletmenizin dijital görünürlüğünü artırarak pazar payınızı genişletecek püf noktalarla ilgili bilgi alabilirsiniz. 

BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

Mapsgen ile Google Haritalar, Yandex Haritalar, Navigasyon Cihazları ve diğer tüm dijital harita kayıt servislerine firma kaydı yaptırabilirsiniz.

Referanslarımız
Meridien
Po
Ramada
Eca
Shell
Antalya Film Festivali
Radisson
Serel
St Regis
Bp
Sheraton
Swissotel
Mapsgen Hemen Ara