mapsgen
Artık Yandex kullanıcılarına da ulaşın.
Biz buradayız deyin!
FİRMANI HEMEN KAYDET

Yandex Haritalar Kayıt

Dünyada kaç tane büyük arama motoru var? Ya da kaç tanesinin ismini biliyorsunuz? Şüphesiz Yandex’in dünyanın 2. Büyük arama motoru olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Bugün Yandex arama motorlarında ve Yandex haritalarda milyonlarca kişi çeşitli taleplerini bu platform üzerinden gerçekleştirmektedir. Bu kadar insan Yandex Haritaları ve Yandex ürünleri kullanıyorken, Yandex arama motorları üzerinden gerçekleştirilen aramalarda ve dünyaca beğeni toplayan Yandex haritalar için kayıt işlemlerinizi neden yapmayasınız ki? Hemen bu konuda hizmet veren Mapsgen’e ulaşarak Yandex haritalar kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yandex haritalar kayıt işlemlerinizi gerçekleştirmenin yanında daha pek çok servis sağlayıcısı paketini bir arada bulabileceğiniz ürün paketlerine Mağsgen aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Mapsgen Yandex haritalar kayıt işlemlerini ve diğer anlaşmalaı olduğu servislerle sizi tek tek uğraştırmaz. Tüm dijital platformlarda yer almak için Mapsgen ‘e ulaşarak Mapsgen’in yıllık kayıt fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Yandex Haritalar KayıtYandex Haritalar Kayıt İşlemleri Nasıl Yapılır?

Yandex haritlar kayıt işlemleri Mapsgen aracılığı ile yapılmaktadır. Sizlerde hemen milyonlarca insanın mekanlarınızı bulmaları için Mapsgen ile iletişime geçerek firmanızın Yandex haritalar kayıt işlemlerini yaparak görünür vaziyete gelebilirsiniz. Mapsgen bünyesinde anlaşmalı olduğu tüm sosyal ağlar, cep telefonları harita servisleri, arama motorları, harita kayıt ve navigasyon cihazlarına kayıt işlemlerinizi bir defada yaparak tüm platformlardan zengin bir hizmet ürününe sahip olmanızı sağlamaktadır. Bu konuda hemen Mapsgen’in uzman ekibi ile iletişime geçerek tüm kayıt işlemlerinizi tek seferde yaparak firmanızı en üst sıralara taşıyabilirsiniz.

Mapsgen Yandex Haritalar Kayıt Ücretlendirme, Ne Kadar Öderim?

Mapsgen Yandex Haritalar kayıt ücretlendirmesi ve ne kadar ödeyeceğinizi duyduğunuzda sizler de şaşıracaksınız. Tüm harita kayıt işlemleri, tüm sosyal ağlar, cep telefonları harita servisleri, arama motorları ve navigasyon cihazlarına kayıt ücreti yıllık sadece 250 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Hemen bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız Mapsgen ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Mapsgen sizi her servis için ayrı ayrı yormaz. Tüm hizmetleri tek seferde alarak yıllık tek seferde ödeme yaparak sahip olabilirsiniz. Yandex haritalar kaydı yapmak için şimdi başvurun.

implant