mapsgen
Artık Yandex kullanıcılarına da ulaşın.
Biz buradayız deyin!
FİRMANI HEMEN KAYDET

Yandex Harita Kayıt

Yandex harita kayıt servisi mapsgen’in işletmeler için sunduğu avantajlı servislerden biridir. Yandex harita kayıt servisi sayesinde firmalar milyonlarca insan kişinin web sitelerini ziyaret etmelerine olanak sağlamaktadır. Bir web sitenizin olması satış ve pazarlama ağınızı tek başına yürüteceğiniz anlamına gelmez. Yandex aracılığı ile sunulan servislerle entegre çalışan uygulama servislerinden faydalanmadığınız sürece kar oramlarınızı arttırmanız mümkün değildir. İşletmeler, hizmet kaliteleri, misyon ve vizyonları ile güven verebilmeli ve her türlü kullanıcının kolayca ulaşabileceği seviyede olması gerekmektedir. İşte tam da bu noktada Yandex harita kayıt işlemlerine tabi olan işletmeler diğer şirketlere nazaran 10 adım daha önde olabilmektedir.  Mapsgen bu noktada işletmeniz için önem taşıyan tüm servisleri bir arada sunarak işletmenizin gücüne güç katmaktadır. Yandex harita kayıt servislerinden yararlanarak işletmenizin lokasyon bazlı haritalarda güvenle listelenmesine ve Yandex arama motorlarında en üst sıralarda yer almasını sağlayabilirsiniz.

Yandex Harita KayıtYandex Harita Kayıt Servislerine Kayıt İşlemleri Nasıl Yapılır?

Harita kayıt servislerine kayıt işlemleri maspgen tarafından yapılmaktadır. Sizler de hizmet sektöründe ürün ve hizmetlerinizi milyonlarca kitleye ulaştırmak istiyorsanız Yandex harita kayıt işlemleri için mapsgen’den destek almanız gerekmektedir.  Harita kayıt işlemleri yalnızca Yandex harita kayıt servisleri için geçerli değildir. Mapsgen anlaşmalı olduğu tüm servislerle işletmenizin görünümüne farklı bir boyut kazandırmaktadır. İşletmenizin haritalarda doğru işaretlenmesi ve arama sonuçlarında kullanıcıların karşısına çıkması gibi tüm işlemler için Mapsgen’e danışabilirsiniz. Mapsgen, sosyal ağlarda, navigasyon cihazlarında, cep telefonu harita kayıt servislerine firmanızın kaydını tek seferde gerçekleştirerek sizleri büyük bir yükün altından kaldırıyor. Eğer işletmenizin Yandex harita kayıt işlemlerini ve diğer servislerden yararlanmak istiyorsanız hemen mapsgen ile iletişime geçebilirsiniz.

Yandex Harita Kayıt Servisleri İçin Ne Kadar Öderim?

Harita kayıt servisleri için ödeme işlemlerini düşünmeyin. Başta Yandex harita kayıt işlemleri olmak üzere, Google harita kayıt, Cep telefonu harita kayıt, navigasyon cihazlarına kayıt, sosyal ağlarda yer işaretleme ve daha pek çok zengin servis içi yıllık 250 TL ödeyerek hemen sahip olabilirsiniz. Mapsgen Yandex harita kayıt işlemleri sayesinde artık işletmenizi tüm dünyaya güvenle duyurabilirsiniz. Bu eşsiz fırsatı kaçırmamak için hemen iletişeme geçebilirsiniz. 

implant