mapsgen
Artık Yandex kullanıcılarına da ulaşın.
Biz buradayız deyin!
FİRMANI HEMEN KAYDET

Yandex Haritalar Firma Ekleme

Yandex haritalar firma ekleme sayesinde firmanızın arama motorunda en üst sıralarda yer alarak hedef kitlenize doğrudan ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Yandex haritalar firma ekleme işlemleri için acele etmenizde fayda vardır. Yandex özellikle 3D uygulamaları sayesinde 180 ve 360 panoramik harita uygulamaları sayesinde dünyada ilk sıralarda yer almaktadır.  Sizler de işletmenizin Yandex haritalar firma ekleme talebinde bulunun, arama motorlarında en üst seviyelerde yer alarak firmanıza güç katın. Milyonlarca insan rutin iş dünyasından sıyrılarak tatil, gezi, eğlence, seyahat ve çeşitli turlara katılmaktadırlar. İşletmenizin ya da mekanlarınızın Yandex harita kaydının olmaması bu noktada size müşteri kaybettirecektir. Çünkü bir otel işletmesine sahip olduğunuzu düşünürsek lokasyon bazlı aramalarda otelinizin ismi, web sitesi, iletişim bilgileri ve kolayca ulaşılabilir haritasının olmaması sizi devre dışı bırakacaktır. Müşteriler bu anlamda arama motorlarına yazmış oldukları sorgulama sonucunda karşılaştığı ilk ekranda gördüğü firmanın bilgilerine ulaşmak isteyecektir. Hali ile potansiyel müşterinizi bu anlamda kaybetmiş olursunuz. Oysa Yandex haritalar firma ekleme özelliğini kullanmış olsaydınız, müşterinin doğrudan otelinize ulaşması kolay ve hızlı olacaktı. Peki, Yandex haritalar firma ekleme için nasıl bir yol izlemeniz gerekecek?

Yandex Haritalar Firma EklemeMapsgen ile Yandex Haritalar Firma Ekleme

Mapsgen ile Yandex haritalar firma ekleme seçeneği ile firmanızın gizli kalmasına gerek yok. Mapsgen işletmenizin Yandex haritalara kaydını gerçekleştirerek web sitenizin görünürlülüğüne ciddi anlamda katkı sağlamaktadır. Eğer Yandex haritalar firma ekleme hizmetinden ve daha fazla hizmetten faydalanmak istiyorsanız o halde durmayın hemen Mapsgen ile iletişime geçin! Yandex haritalar firma ekleme servisi ile işletmenizi, sahip olduğunuz mekanları görünür kılın. İşletmenizin ulaşılabilir olduğunu Yandex haritalar firma ekleme servisi ile ortaya çıkartın!

Yandex Haritalar Firma Ekleme Kazançları Neler?

Yandex haritalar firma ekleme kazançlarınız o kadar çok ki! Yalınızca Yandex haritalar firma ekleme servisi için değil birbirinden özel servisler için Mapsgen ile iletişime geçin. Mapsgen tüm anlaşmalı olduğu servisler ile firmanızı, marka bilincinizi, kar oranlarınızı önemli ölçüde etkileyecek servis hizmetleri sunmaktadır. Bu servisler sayesinde tüm platformlarda yerinizi alarak şirket profilinizi ve başarı grafiğinizi en üst seviyelere taşıyabilirsiniz.   

implant