mapsgen
Artık Yandex kullanıcılarına da ulaşın.
Biz buradayız deyin!
FİRMANI HEMEN KAYDET

Yandex Harita Firma Kaydı

Yandex harita firma kaydı servisi ile firmanızın harita kaydını gerçekleştirerek arama motorunda en üst sıralarda yerinizi alın, işletmenizin bilinirliğini şana bırakmayın! Dünyanın 2. Büyük arama motorunda işletmenizin, eğlence mekanınızın haritada görünür olmasını sağlayın milyonlarca insanın şirketinize ulaşmasını kolaylaştırın. Ülkemizde Google harita ve Yandex harita oldukça fazla rağbet görmektedir. Yoksa siz hala işletmenizin Yandex harita firma kaydı için Mapsgen’e başvurmadınız mı? Eğer hali hazırda bir işletmeniz, işletmenize ait bir web sitesi, web sitenizi destekleyen sosyal ağlar varsa o zaman işletmenizin Yandex harita firma kaydı, Sosyal ağlar kaydını, cep telefonu haritaları kaydını ve navigasyon cihazlarına kaydını tek seferde gerçekleştirerek işletmenizin müşterileriniz tarafından bilinir olmasına olanak sağlayın! Mapsgen Yandex harita firma kaydı ve diğer anlaşmalı olunan tüm servislere kaydınızı gerçekleştirerek sizi büyük bir yükün altından kaldırıyor. Artık her servis için ayrı ayrı uğraşmanıza gerek kalmayacak! Firmanızın harita kaydı için Mapsgen ile iletişim kurmanız yeterlidir. Üstelik tüm hizmetleri tek seferde makul fiyata alarak işletmenizin kaderini şimdi değiştirebilirsiniz. Yüz binlerce rakip web sitesi arasında kaybolmak mı? Peki, ama neden? Mapsgen işletmenizin çehresini değiştirerek, ulaşılabilir, hedef kitlenize doğrudan hitap ve tüm mobil platformlarda görünür olmanıza imkan sağlamaktadır. Nasıl mı?

Yandex Harita Firma KaydıMapsgen ile Yandex Harita Firma Kaydı Oluşturmak İçin Geç Kalmayın!

Mapsgen ile Yandex harita firma kaydı oluşturmak için geç kalmayın! İşletmelerin en büyük sorunlarından bahsedecek olursak;

  • Kolay ve ulaşılabilir olma! Yani navigasyon cihazlarına, harita servislerine, navigasyon uygulamalarına firma kaydınızı gerçekleştirerek hedef kitlenizin karşınıza çıkmasını sağlayabilirsiniz.
  • Rakip firmaları geride bırakma! Web sitenizin arama sonuçlarına önde çıkması, lokasyon bazlı aramalarda güven, iletişim bilgilerinizin doğruluğu. Hemen Yandex harita firma kaydı servisi ve Google harita kayıt servisleri ile görünür kalmaya devam edin!
  • Sosyal ağlarda beğeni! İşletmenizin Foursquare, Yelp, Swarm gibi sosyal ağlarda kaydını gerçekleştirerek daha aktif olun ve müşterilerinizi ve potansiyel müşterilerinizi kaçırmayın!
  • Cep Telefonlarında bulunma! Cep telefonu ve diğer mobil platformlarda harita kaydınızı gerçekleştirerek, milyonlarca akıllı cep telefonu kullanıcısının işletmenizi bulmasını sağlayın!

Tüm Servisler İçin Ekonomik ve Yıllık Ücretlendirme!

Mapsgen ile anlaşmalı olunan tüm servisler için tek seferde hizmet alarak firmanızı bilinir, kar oranlarınızı yüksek, marka bilincinizi milyonlarca kullanıcıya taşıyın.  Yıllık 250 TL tutarla firmanızın başta Yandex harita firma kaydını ve diğer servislere kaydını gerçekleştirerek işletmenizin başarı grafiğini yükseltin. Şimdi Mapsgen ile iletişime geçerek bu fırsatı kaçırmayın!

implant