mapsgen
Artık Yandex kullanıcılarına da ulaşın.
Biz buradayız deyin!
FİRMANI HEMEN KAYDET

Yandex Harita Firma Ekleme

Harita kavramı dünyaca ünlü arama motorlarının web tarayıcılarına, akıllı cep telefonlarına, navigasyon cihazlarına ve toplu sosyal ağlarına entegre edilen servislerdir. Harita servisi bu bakımdan işletmeler için doğru bir seçenektir.  Akıllı teknolojiyi, mobil cihazlar, web servisleri ile bütünleyen mapsgen Yandex harita firma ekleme konusunda da tüm işletmelere hizmet vermektedir.  Firmaların harita kayıt servislerine dahil edilmesi oldukça avantajlıdır. Günümüzde neredeyse tüm işletmelerin bir ya da bir den fazla web sitesi bulunmaktadır. Bu web servisler birbirileri ile kıyasıya yarışmaktadır. Ancak şunu belirtmemizde fayda var. İşletmenizi ve sahip olduğunuz web sitesinin yanı sıra konum bilgilerinizin doğru olarak milyonlarca kişiye ulaşması gerekmektedir.

Yandex Harita Firma Eklemeİnsanlar her gün acil ihtiyaçları ya da planladıkları bir seyahat için, hastane, yemek, eğlence gibi mekanlara çeşitli platformlardan ulaşmak istemektedirler. Hedef kitlenin doğru saptanması bazı durumlarda pozitif sonuçlar getirmez. İşletmenizi çeşitli uygulama ve tarayıcılardan arayanların karşısına çıkmadığı durumlarda bu üzücü ve ciddi bir prestij kaybına neden olabilmektedir. Ürün ve hizmetlerin doğru pazarlanması, güven ve şeffaflık ilkesi bunun yanında konumunuza ulaşmak isteyen hem müşterilerinize hem de potansiyel müşterilerinize doğru ve kalıcı bilgilerin sunulması gerekmektedir. Yandex harita firma ekleme servisi için Mapsgen’e ulaşmanız bu yolda atabileceğiniz isabetli kararlardan biridir. Çünkü mapsgen Yandex harita firma ekleme ve diğer servislerden bir seferde yararlanmanıza olanak sağlamaktadır.

  • Yandex harita firma ekleme servisi ile işletmenizi dünyanın 2. Büyük devi olan Yandex harita firma ekleme servisine dahil etmiş olursunuz.
  • Yandex kullanıcıları tarafından aramalarda en sıralarda ve harita kayıt servisleri sayesinde yapılan tüm aramalarda haritalı olarak listelenirsiniz.
  • Haritalarda doğru konumlarda listelenmek, kullanıcılar tarafından tercih edilenize olanak sağlayacaktır.

Sadece bu servislerle sınırlı kalmadan, Cep telefonu harit kayıt servislerine, Google harit firma ekleme, navigasyon cihazlarına firma ekleme gibi daha bir çok özel servisten yararlanma imkanı sağlamış olursunuz. Hemen Mapsgen’e ulaşarak işletmeniz için gerekli olan tüm servisleri bir arada alarak büyüme kaydedebilirsiniz. Yıllık 250 TL karşılığında tüm servislerden yararlanama fırsatını yakalayarak gücünüze güç katabilirsiniz. 

implant