mapsgen

FİRMANI HEMEN KAYDET

Foursquare Haritalar Firma Kaydı

Foursquare haritalar firma kaydı bugün dünyada ve ülkemizde sıklıkla kullanılan bir anlamda sosyal ağlarla bağlantılı olan mobil platform olarak tanımlanabilir.  Foursquare daha çok bulunduğumuz lokasyonun belirlenmesine olanak tanıyarak, çevremizde hangi mekanların olduğunu açıkça görebildiğimiz bir sosyal ağdır. Mobil platformlar üzerinden kullanılan sosyal medya sitelerinin fenomeni haline gelen Foursquare özellikle firmalar için önem teşkil eden bir uygulamadır. Türkiye'de ve dünyada fazla kullanılan ve çoğunlukla insanların konakladıkları, gezdikleri ve gittikleri lokasyonlar hakkında kişisel fikirlerini, görüşlerini ve fotoğraflarını paylaştıkları engin bir uygulamadır. İşte bu yüzden dünya üzerinde akıllı cep telefonu sayısı kadar uygulamalarında olduğu varsayılmaktadır. Foursquare, daha çok klasikleşmiş “ Gez, Gör ve Paylaş” sloganı ile ön planda olan bir uygulamadır. Milyonların gezdiği ve lokasyonunu paylaştığı bu Foursquare haritalar firma kaydı işletmeler için çok önemlidir. Firmaların Foursquare haritalar firma kaydı bilinçsiz ve ilkel yöntemlerle yapıldığı takdirde oldukça olumsuz sonuçlar elde etmektedir. İşte tam da bu noktada firmaların Foursquare haritalar firma kaydını profesyonel firmalar aracılığı ile yapmaları gerekmektedir. Mapsgen Foursquare haritalar firma kaydı konusunda işletmeler için harita servislerini özenle yıllık paket dahilinde sunarak işletmelerin ihtiyaçlarını profesyonel olarak karşılamaktadır.

Foursquare Haritalar Firma KaydıFoursquare Şirket Kaydı Nasıl Yapılır?

Foursquare firma kaydı nasıl yapılır? Şeklinde sorularınıza ve ihtiyaçlarınıza cevap arıyorsanız mapsgen foursquare firma ekleme, foursquare harita ekleme, foursquare işyeri ekleme, foursquare mekan ekleme ve diğer harita kayıt, navigasyon kaydı, cep telefonu harita kaydı ve daha bir çok seçenek ile şirket kaydınızı hızlı ve güvenle oluşturmaktadır. Üstelik bu konuda araştırma ve firma kayıt işlemlerini tek tek yapmanıza gerek yoktur. Mapsgen bu konuda Foursquare şirket kaydını yıllık yalnızca 250 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Foursquare Harita Kaydı İle Firmanızı Tanıtın!

Foursquare hairta mantığının MapBox altyapısı ile çalıştığını ve OpenStreetMap kullandığı düşünüldüğünde, her gün farklı mekanlarda milyonlarca insanın gezdiği ve ziyaret ettiği mekanlar arasında Foursquare hairta kaydı ile firmanızı ve işletmenizi hem aramalarda hem de doğrudan hedef kitlenizle iletişim kurma yolunda kullanabilirsiniz. Foursquare harita kaydı ile firmanızı tanıtın ve konumunuzu milyonlara ulaşmasının yolunu açın. Foursquare harita kaydı için mapsgen’in yıllık avantajlı fiyatlarından yararlanmak için vakit kaybetmeyin!

implant