mapsgen
Yelp yerel işletmeleri keşfetmenin
en iyi yoludur.
FİRMANI HEMEN KAYDET

Yelp Firma Kayıt

 

Yelp firma kayıt işlemleri için ihtiyaç duyacağınız her konuda artık şirketiniz için öze bir rehber var.  Öncelikle sosyal ağlar arasında popüler olan ve her kullanıcının fenomeni haline gelen Yelp hakkında biraz bilgi verelim. Yelp nedir? Yelp; işletmelerin bilgilerini, özelliklerini ve hizmetlerini temel alan dev bir sosyal ağ platformdur. Ülkemizde ve dünyada her gün milyonlarca birey eğlence mekanları, alışveriş vb durumlar için Yelp'i ziyaret etmektedir.  Yelp üyeleri ve kullanıcıları her gün bu sosyal ağ üzerinden çeşitli aramalar gerçekleştirerek işletmelere ulaşabilmektedirler. Yelp uygulaması bugün dünyada küçümsenmeyecek derecede ciddi bir hedef kitleye sahiptir. Her ay ortalama 150 milyon tekil ziyaretçi ve yaklaşık 100 milyona ulaşan işletme sayısı ile ciddi ilerleme kaydetmektedir. Madem ki Yelp bu kadar geniş bir kitleye sahip, o halde Yelp firma kayıt işlemlerinizi neden yapmıyorsunuz? 

Yelp Firma Kayıt İşlemleri Nasıl Yapılır?

Yelp sayesinde her gün yeni potansiyel müşteriler edinebilir ve dünyanın en büyük arama motoru olan Google’da en daha üst sıralarda yer alabilirsiniz. Yelp kullanıcıları genellikle gidecekleri mekanlar için önceden arama yapar ve gittikleri mekanlarda yer işaretleme ve firmaya puanlar bile verebilmektedir.  Yelp firma kayıt işlemleri sayesinde daha ne gibi avantajlara sahip olacağınıza değinecek olursak;

  • Yelp firma kayıt ile daha fazla potansiyel müşterinin ilgisini çekerek e-ticaret sitenizi en üst sıralara taşıyabilirsiniz.
  • Yelp ile her zaman için daha fazla müşteriye ulaşma şansı elde edersiniz.
  • Müşterilerinizi beklemeye gerek kalmayacak! Müşterileriniz firmanızı artık Yelp firma kaydı sayesinde hemen bulacak!  
  • Konum bazlı çalışan Yelp firmanız, seyahat acenteniz, otelleriniz, şubeleriniz için önemli olan içerikleri doğrudan müşterilerinize taşır.

Yelp Firma KayıtYelp Firma Kayıt İşlemleri Şimdi Mapsgen’de!

Firmanız için Yelp firma kayıt işlemleri için Mapsgen ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Mapsgen Yelp firma kayıt ve diğer servisler için tüm işletmelere avantajlı fırsatlar sunmaktadır. Mapsgen ile Yelp firma kayıt ve diğer sosyal ağlar, navigasyon cihazları kaydı, cep telefonu harita kaydı ve daha birbirinden farklı özellikte servislere kaydınızı tek seferde gerçekleştirerek firmanızı en üst sıralara taşıyabilirsiniz. Üstelik yalnızca 250 TL ödeyerek tüm servis hizmetlerine hemen sahip olabilirsiniz. Mapsgen’in bu avantajlı fırsatını kaçırmamak için acele edin!

implant