mapsgen
Yelp yerel işletmeleri keşfetmenin
en iyi yoludur.
FİRMANI HEMEN KAYDET

Yelp Firma Kaydı

Yelp firma kaydı ile firmanızı kaydettirin, ulaşılmazların arasından sıyrılarak müşterilerinize anında ulaşın. Yelp firma kaydı işletmelerin marka bilincini yükselterek, başarı grafiğini en üstlere taşır. Ancak henüz Yelp nedir? Diye bilmeyenler için  kısa bir tanım yapabiliriz.  Yelp; özellikle işletmelerin kendilerini tanıtma açısından oldukça önemli olan sosyal bir ağdır. Diğer bir ifade ile mükemmel yerel işletmeleri keşfetmenin en keskin yolu şeklinde tanımlanabilir. Yelp, işletmeleri keşfetmenin keyifli yolu iken, işletme sahipleri neden Yelp ile keşfedilmeyi denemesin ki! Foursquare, Swarm ya da güncel olarak kullanılan sosyal ağlar firmaların tanıtımı açısından önemlidir.

Konumunuzun farkına varın! Sizce yeterince işletmenizi keşfediyorlar mı? Konumunuzun farkını hem müşterilerinize, hem de potansiyel müşterilerinize sunun.  Şimdi düşünün! Peki, sizin işletmenizin konumu hedef kitleniz için görünebilir durumda mı? Eğer öyle değilse üzülmeyin. Çünkü mapsgen ihtiyaç duyduğunuz her alanda profesyonel hizmetler sunarak işletmenizin konumunu istediğiniz noktalara taşır. Mapsgen Yelp firma kaydı uzman ekipler dahilinde yapılmaktadır.

Yelp Firma KaydıYelp Haritalara Kayıt

Yelp haritalara kayıt işlemleriniz ayrıca tüm diğer harita servisleri, navigasyon cihazları ve cep telefonu haritalarına ekleme işlemleri sadece tek bir solukta Mapsgen tarafından yapılmaktadır.

  • Mapsgen ile Yelp işletme hesabınızı oluşturun!
  • Müşterilerinizi bekletmeyin!
  • Daha fazla müşteriye ulaşma şansı elde edin!
  • Yelp ile tanıştıktan sonra daha fazla müşteri memnuniyeti elde ederek, firmanızı, şirketinizi, e-ticaret sitenizi, eğlence mekanlarınızı büyütün.

Daha çok kitle kaynaklı bir yerel işletme inceleme ve aynı zamanda kullanıcılar tarafından bir oylama sitesi ve sosyal ağ sistemi özelliği olan Yelp, özellikle hizmet sektöründe olan işletmeler için oldukça başarılı bir çözüm olduğunu söyleyebiliriz. Yelp haritalara kayıt işletmenizin uzun ömürlü olmasına, kulaktan kulağa yayılmasına ve potansiyel yeni müşterilere ulaşmanıza olanak tanımaktadır.

Yelp Haritalara Kayıt Ekleme Ücreti

Yelp haritalara kayıt ekleme ücreti yıllık olarak ekonomik fiyatlarla ödenebilmektedir. Mapsgen aracılığı ile talep ettiğiniz kayıt servis hizmetleri sadece tek bir hizmetle sınırlı değildir. Tüm anlaşmalı olan servislere firma kaydınız tek seferde yapılır. Böylece her hizmet için ayrı ayrı uğraşmamış olup, hizmeti tek seferde alarak bilinilirliğinizi en üstlere taşıyabilirsiniz.

Yelp firma kaydı mapsgen ile yıllık 250 TL bedelle sağlanmaktadır. Firmanızı tüm harita servislerine kaydetmek için acele edin!

implant