mapsgen
Yelp yerel işletmeleri keşfetmenin
en iyi yoludur.
FİRMANI HEMEN KAYDET

Yelp Firma Ekleme

Yelp firma ekleme servisinin işletmeler açısından önem taşımasının altında yatan en büyük etken, bu uygulamanın cep telefonu platformlarında birer uygulama olmaları ve cep telefonu kullanıcı sayısının da oldukça yüksek oranda olmasında saklıdır. İnsanların çeşitli yerel işletmeler için arkadaşlarından, çevrelerinden tavsiye istedikleri, sosyal ağlar ve kullanıcı yorumlarını bir araya getiren bir servis olarak tanımlanan Yelp uygulaması, özellikle, eğlence, sanat, seyahat, turizm, konaklama ve pek çok hizmet sektöründe tercih edilen önemli servislerden birisidir. Yelp firma ekleme işlemleriniz, müşterileriniz tarafından paylaşılan ve yoruma sunulan loakasyonların diğer potansiyel müşteriler tarafından beğeni kazanılmasına olanak sağlamaktadır.

Yelp Firma EklemeYelp Firma Ekleme Nasıl Yapılır?

Yelp firma ekleme nasıl yapılır diye merak eden işletmelerin doğrudan uğrayacakları bir adres bulunmaktadır. Yelp firma kaydı Mapsgen aracılığı ile yapılmaktadır. Aynı zamanda yalnızca Yelp değil, diğer tüm harita servisleri, cep telefonu harita servisleri ve navigasyon cihazlarına kayıt işlemleri içinde Mapsgen uzman ekibine ulaşarak tek seferde tüm hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Yelp, insanların restoran ve diğer yerel işletmeler hakkında yorum ve değerlendirmelerini girebileceği milyonlarca kişi tarafından kullanılan bir uygulama olduğundan dolayı firmanızı kaydetmek için geç kalmamalısınız.  Başta, restoran, kafe ve alışveriş merkezleri hakkındaki değerlendirmeleri insanlara sunan bu dijital hizmetten hemen yararlanmaya başlayarak sizlerde müşteri portföyünüzü genişletebilirsiniz.  Çoğunlukla öneri arayan kullanıcılar işletme sahiplerinin görüşlerini değil, o mekanı gerçekten kullanmış olan kişilerin değerlendirmelerini görmek istemektedir.

Yelp Firma Kaydı Avantajları Nelerdir?

Yelp firma kaydı avantajları oldukça fazladır. Aylık ortalama 23 milyon tekil ziyaretçi Yelp uygulaması üzerinden ve 69 milyon tekil ziyaretçi mobil web üzerinden Yelp üzerinden paylaşım ve dolaşım yapmaktadır. Firmanızın Yelp ile tanışması için geç kalmayın. Yelp firma kaydı avantajları ile firmanızı en üst sıralara taşıyabilir ve milyonlarca insana duyurabilirsiniz.

Yelp Firma Kaydı İçin Ne Kadar Öderim?

Yelp Firma kaydı Mapsgen tarafından yıllık 250 TL bedelle anlaşmalı olunan tüm harita servislerine yapılmaktadır. Tüm dijital platformlarla tek tek uğraşmanıza gerek kalmadan servislere kaydınızı gerçekleştirerek kar marjınızı arttırabilirsiniz.

implant