mapsgen
Artık Yandex kullanıcılarına da ulaşın.
Biz buradayız deyin!
FİRMANI HEMEN KAYDET

Yandex Rehbere Firma Kaydı

Yandex rehbere firma kaydı, bugün tüm firmaların tercih etmesi gereken Yandex’in sunduğu önemli online servislerden biridir. Yandex rehbere firma kaydı, diğer haritalı arama kayıtlarına nazaran Yandex haritalar panorama özelliği sayesinde işletmelerin bulundukları lokasyonları 360 derece canlı renklerle ve Yandex haritalar 3d olarak görüntülenmesine olanak tanımaktadır. Eskiden herhangi bir adresi bulmak için sokaktan geçen birisini defalarca çevirip adres sorma gereksinimi duyulurdu. Hepimizin bildiği üzere” sırtını camekan binaya ver ve dümdüz yürü, sonra ilk sokaktan içeri gir. Orada tekrar birisine sor şeklinde duyumları hepimiz hatırlarız. Oysa firmamızın müşterileri ve aramalar sonucunda oluşan potansiyel müşterilerin işletmelere zahmetsizce ulaşmasını sağlamak için Yandex rehbere firma kaydı şarttır. Yandex haritalarına firma ekleme işlemleri ve harita servislerine firma kaydı mapsgen tarafından hızlı ve güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Firmanızın Yandex haritalarına kaydederek, haritada işaretleyerek tüm aramalar sonucunda en üstte çıkabilirsiniz. Dünyada online platformalar üzerinde etkili ve önemli arama motorlarından biri olan Yandex rehbere firma kaydı servisleri ile firmanızı avantajlı hale gelerek arama sonuçlarında mükemmeli yakalayabilirsiniz. Sizlerde firmanızın aynı anda milyonlarca kişi tarafından görünür olmasına olanak tanımak için Yandex haritalar kaydını yaparak rakiplerinize karşı fark yaratarak aramalarda ilk sayfalara yükselişe geçebilirsiniz.

Yandex Rehbere Firma KaydıYandex Haritalar Kaydı Nasıl Yapılır?

Yandex rehbere firma kaydı nasıl yapılır? Yandex haritalarına ve diğer servislere kayıt işlemleri mapsgen tarafından yapılmaktadır. Sizlerde mekanlarınızı, firma ve işletmenize bağlı şubelerinizi lokal aramalarda rakipsiz olarak en üstte yer almasını istiyorsanız, mapsgen ekibine ulaşabilirsiniz. Yandex haritalar servislerine firma kayıt yaptırarak, bununla birlikte diğer kayıt hizmetlerinden de kolayca faydalanabilirsiniz.  Arama sonuçlarında firmanızı arayan bireylerin bulunduğu lokasyona göre de ayrıca ilk sayfada yer alarak marka kar marjınızı en üst seviyelere ulaştırabilirsiniz.

İnternette Haritalı Çıkın!

İnternette Haritalı çıkın! Artık web servislerinde, mobil cihazlarda, arama hacmi yüksek olan cep telefonlarında firmanız internette haritalı çıksın. Harita kaydı olan işletmeler her daim on adım önde olacağı unutulmamalıdır. Bu noktada mapsgen Yandex rehbere firma kaydı ile tüm haritalar kaydı hizmetini tek bir yerden yıllık sadece 250 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. Harita servislerine kayıt yaparak firmanızın tüm ihtiyaçlarını anında sonuçlandırabilirsiniz. 

implant