mapsgen
Artık Yandex kullanıcılarına da ulaşın.
Biz buradayız deyin!
FİRMANI HEMEN KAYDET

Yandex Navigasyon İşyeri Ekleme

İçinizde Yandex Navigasyon uygulamalarının marifetlerini bilmeyeniniz yoktur sanırım. Yandex navigasyon işyeri ekleme sayesinde müşterilerinizin firmanızı bulmasını kolaylaştırabilirsiniz. Yandex navigasyon uygulamaları bugün cep telefonları ve dijital platformlarda kullanılmaktadır. Milyonlarca insan her gün çeşitli ihtiyaçları doğrultusunda mekan arayışı, hastane, okul, eğlene mekanı, otel ya da bir iş görüşmesi için navigasyon cihazlarını ve navigasyon uygulamalarını kullanmaktadırlar. Milyonlarca insan rutin olarak her gün çeşitli aramalar yapmaktadır. İnsanlar çoğu zaman aradıkları kurumu doğrudan haritada seçerek navigasyon sayesinde bulmak için harekete geçerler. Özellikle işletme sahiplerinin Yandex navigasyonlarına işyeri eklemesi durumu büyük ölçüde önem taşımaktadır. Yandex rehber olarak işletmelerin kullanması gereken uygulamalar arasındadır.

  • Yandex kurum ekleme işlemleriniz için bu alanda faaliyet gösteren bir firmadan destek alınması gerektiği göz ardı edilmemelidir. 
  • Mapsgen, Yandex navigasyon işyeri ekleme konusunda uzman ekibi ile işyerlerine hizmet vermektedir.
  • Yandex navigasyon konum ekleme yine aynı şekilde Yandex rehber kayıt işlemlerinizi de kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
  • Google haritalara firma ekleme, Yandex haritalara firma ekleme cep telefonu ve navigasyon cihazlarına firma ekleme gibi pek çok alanda hizmet sunan Mapsgen ile tanışarak firmanıza değer katabilirsiniz.
  • Yandex navigasyon konum kaydetme işlemleriniz Mapsgen aracılığı ile tek seferde yapılarak doğru konumda, doğru noktada insanların firmanıza ulaşmasına olanak sağlayabilirsiniz.

Yandex Navigasyon İşyeri EklemeYandex Navigasyon İşyeri Eklemenin Avantajları

Yandex navigasyon işyeri eklemeniz sonucunda yalnızca işletmenizi bilen, tanıyan veya daha önceden işletmenizden alışveriş yapmış olanlar değil, mekanınızın daha önce hiç görmemiş potansiyel müşteriniz tarafından da fark edilmenize dorudan destek olmaktadır. Bu gün yüzbinlerce firma sahibi Yandex navigasyonlarına işyerini ekleyerek, müşterilerin doğrudan kendilerine ulaşmalarına olanak sağlamaktadırlar. Sizlerde işyerinizi ve çeşitli mekanlarınızın navigasyon cihazlarında doğru konumlandırılmasını sağlayarak hizmetlerinizi katlayabilirsiniz.

Yandex Navigasyon İşyeri Ekleme Nasıl Yapılmaktadır?

Yandex Navigasyon işyeri ekleme işlemleriniz için Mapsgen’i gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Mapsgen, sadece navigasyon hizmetlerinin dışında anlaşmalı olduğu tüm servisler için firmanıza toplu bir hizmet sunar. Yıllık olarak yalnızca 250 TL karşılığında sizlerde tüm hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmamak için acele edin. 

implant