mapsgen
Artık Yandex kullanıcılarına da ulaşın.
Biz buradayız deyin!
FİRMANI HEMEN KAYDET

Yandex Kayıt

Yandex kayıt servisleri hakkında henüz bilgi sahibi olmayanlar için Yandex kayıt servislerinin gelişen ve değişen teknolojiler arasında giderek grafiğini yükselttiğini ve yelpazesini günden güne arttırdığını belirtebiliriz. Yandex dünya üzerinde Google arama motoruna rakip olan tek arama motorudur. Aynı zamanda 3D özelliğine sahip navigasyon uygulamaları, bunun yanında harita servisleriyle de bugün milyonlarca insan tarafından kullanılmaktadır. Mademki Yandex arama motoru olarak ve harita servisleri ile bu kadar ön planda, o halde dijital platformlarda bu denli kullanılan bir sistemde firmanız neden doğru koordinatlarla harita servislerine kaydedilmesin! Yandex kayıt ve Yandex haritalar kaydı milyonlarca insanın firmanıza ulaşmasında etkin rol oynamaktadır. Yandex kayıt işlemleri için ve işletmelerinizin müşterileriniz tarafından kolayca bulunmasını sağlamak amacıyla sizlerde Mapsgen aracılığı ile şirketinizi tüm harita servislerine kaydını gerçekleştirerek firmanızın arama motorlarında en üstte yer almasını sağlayabilirsiniz.

Yandex KayıtYandex Harita Kayıt Servisi

Yandex harita kayıt servisi sayesinde Yandex üzerinden yapılan tüm aramalarda firmanız hem en üstte yer almış olacak, hem de potansiyel müşterilerin işletmenize doğrudan ulaşmalarını sağlamış olacaksınız. Yandex harita kayıt servisi Mapsgen aracılığı ile yapılmaktadır. Üstelik sadece Yandex haritalarına değil, tüm harita servislerine aynı anda kayıt yaptırarak firmanızı ve satışlarınızı avantaja dönüştürebilirsiniz.

  • Mapsgen, Yandex kayıt servislerinin yanında navigasyon cihazlarına, cep telefonu haritalarına kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Tüm servislerle ayrı ayrı uğraşmanıza gerek kalmaz.
  • Şirketinizin doğru bir şekilde haritalarda yer almasına olanak sağlamış olursunuz.
  • Tüm bu hizmetler için yıllık ekonomik ve avantajlı fiyat ödersiniz.

Yandex Kayıt Ücreti Ne Kadar?

Yandex kayıt ücretini gözünüzde büyütmeyin. Asıl büyütmeniz gereken tüm harita kayıt servisleri ve dijital platformlara tek tek nasıl kayıt yapacağınız ve bu işlemlerin ne kadar sağlıklı olacağı durumudur. Mapsgen sizi ve işletmenizi bu yükten kurtararak tüm servislerle tek tek uğraşmanızın önüne geçerek, işlemlerinizi tek seferde yaparak işletmeniz için en doğru işlemleri uygular.  Mapsgen Yandex kayıt yıllık 250 TL karşılığında yapılmaktadır. İşletmenizi harita servislerine kayıt ettirmek için acele edin. Bu fırsatı kaçırmayın. 

implant