mapsgen
Artık Yandex kullanıcılarına da ulaşın.
Biz buradayız deyin!
FİRMANI HEMEN KAYDET

Yandex Haritalar Kaydı

Yandex haritalar kaydı ile artık firmanızı tüm lokasyonlarda arama motorlarının sonucuna göre en üste taşıyabilirsiniz. Bugün Türkiye başta olmak üzere, Avrupa ve tüm dünyadaki şehirlerin, sokaklarını ve binalarını net ve ayrıntılı olarak gösteren Yandex haritalar kaydı, aynı zamanda cadde panoramaları ile öne çıkabilmektedir. Yandex haritalarına firma ekleme işlemi ve harita servislerine firma kaydı ile ilgili bu noktada profesyonel bir firmaya ihtiyacınız olacağını unutmamanız gerekmektedir. Yandex haritalar kaydı, Yandex cep telefonu haritalarına kayıt ve Yandex navigasyon cihazlarınıza kayıt ve servis işlemlerinizi artık sadece tek bir çatı altında gerçekleştirerek, sahip olduğunuz firma, eğlence mekanı, konaklama ya da seyahat firmanızı tüm harita servislerine kaydını gerçekleştirerek markanızı tüm arama motoru kelime hacimlerinde en üst sıralara taşıyabilirsiniz.  Üstelik bu hizmetler kapsamında sadece Yandex haritalar kaydı değil, aynı zamanda tüm diğer harita servisleri, mobil platformlar ve diğer akıllı navigasyon cihazlarına da harita kaydınızı yaparak, hem mevcut hem de potansiyel müşterilerinizi kaçırmamış olacaksınız. Yandex mobil harita kaydı sayesinde firmanızın cep telefonları üzerinden yapılan aramalarda mobil cihazlarda görünmesini de sağlayın. Yandex Haritalar üzerinden arama yapan milyonlarca kişiye daha hızlı ve daha kolay ulaşmak için tüm işletmelerinize Yandex Haritalar kaydı yapın.

Yandex Haritalar KaydıYandex Haritalar Kaydı Nasıl Yapılır?

Yandex haritalar kaydı ve tüm diğer harita servislerine kayıt yaptırmak, meşakkatli bir iştir. Firmanızın ayrı harita servislerine kaydı, bunun yanında cep telefonları haritalarına kaydı, araçlarda ve özel olarak hizmete sunulan navigasyon cihazlarına kaydı tamamen profesyonellik gerektiren bir ekip işi ile mümkün olabilmektedir. Yandex haritalar kaydı için bu alanda faaliyet gösteren bir şirkete ihtiyacınız olacaktır. Yandex haritalar kaydı mapsgen şirketi tarafından tüm platformlar ışığında yıllık olarak yapılmaktadır. Yandex haritalar panorama özelliğinin dışında en çok tercih edilen haritadır. Aynı zamanda  Yandex haritalar 3d özelliğine de sahiptir. Yandex haritalar kaydı için acele edin ve firmanızı avantajlı konuma getirin.

Yandex Haritalar Kaydı Fiyatları

Yandex  haritalar kaydı fiyatları mapsgen tarafından ekonomik bir bütçe halinde yıllık olarak avantajlı sunulmaktadır. Sizlerde firmanızın aramalarda en üstte yer almasını sağlamak ve marka popülerliğinizi arttırmak istiyorsanız, yıllık yalnızca 250 TL karşılığında tüm harita servislerinden, mobil ve navigasyon hizmetlerinden tek seferde faydalanabilirsiniz.  

implant