mapsgen
Artık Yandex kullanıcılarına da ulaşın.
Biz buradayız deyin!
FİRMANI HEMEN KAYDET

Yandex Haritalar Firma Kayıt

Yandex haritalar firma kayıt işlemleriniz Mapsgen tarafından yapılmaktadır. Web sitenizin ihtiyaç duyduğu ve işletmeniz için gerekli olan tüm servisler için Mapsgen zengin ürün servis çeşitliliği ile hizmet sunmaktadır. Yandex haritalar firma kayıt servisi sayesinde işletmenize haritalar üzerinden doğru lokasyonlarla ulaşmak milyonlarca insanın firmanızı zorlanmadan bulmasını sağlayabilirsiniz. Yandex arama motrou dünya üzerinden kullanılan ikinci büyük arama motoru ola özelliği taşımaktadır. Google gibi dev bir rakip karşısında Yandex öne çıkmak için harita ve navigasyon alt yapısını titiz bir çalışma ile dünyaya sundu. Ülkemizde de Google’den sonra en yaygın olarak kullanılan arama motoru Yandex’tir. Yandex bu kadar sıklıkla kullanılıyorken işletmenizin hala Yandex haritalar firma kayıt servisi yok mu? Eğer yoksa bu konuda acele edin. Yandex özellikle canlı harita modülü ve 3D sistemine sahip olan navigasyon ve harita uygulamaları ile oldukça popülerdir. Ülkemizde milyonlarca insan Yandex navigasyon ve Yandex haritalarını kullanmaktadır. Yandex haritalar firma kayıt işlemleri için acele edin ve firmanızın müşterileriniz tarafından kolayca bulunmasına olanak sağlayın.

Yandex Haritalar Firma KayıtYandex Haritalar Firma Kayıt Servislerine Nasıl Kayıt Olabilirim?

Yandex haritalar firma kayıt servislerine nasıl kayıt olabilirim? Diye uzun uzadıya düşünmenize gerek yok. Mapsgen Yandex haritalar firma kayıt işlemleriniz için en doğru adrestir. İşletmenizin herhangi bir risk ve endişe taşımadan Mapsgen’e emanet edebilirsiniz. Firmaların harita kayır işlemleri oldukça hassas konulardır. Yanlış yer işaretleme gibi durumlara maruz kaldığınızda bunun geri dönüşü müşterileriniz üzerinde etkileri oldukça fazladır. Bu yüzden Yandex haritalar firma kayıt işlemleri için işin uzmanına danışmanız gerekmektedir. Üstelik Mapsgen sadece Yandex haritalar firma kayıt işlemlerini yapmaz. Firmanızın ihtiyaç duyduğu bütün servisleri bilir ve tüm bu anlaşmalı servisleri işletmeniz için tek seferde sunarak işletmenizin görünü, bilinir ve kalıcı olmasını sağlamaktadır.

Tüm bu servisler için  ne kadar mı ödeyeceksiniz? Endişelenmenize gerek yok! Mapsgen yıllık 250 TL ekonomik ve ucuz fiyatla işletmeniz için lazım olan, cep telefonu harita kaydı, Google harita kayıt, Yandex harita kayıt, sosyal ağlar, navigasyon cihazlarına kayıt kısaca daha pek çok servise sadece yıllık 1 seferde yapacağınız ödeme sonucunda sahip olabilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmamak için acele edin.

implant