mapsgen
Artık Yandex kullanıcılarına da ulaşın.
Biz buradayız deyin!
FİRMANI HEMEN KAYDET

Yandex Haritalar Firma Kaydı

Yandex haritalar firma kaydı ile dünyanın giderek popüler olan ve ülkemizde de yaygın olarak kullanılan Yandex arama motorlarında firmanızı en üst sıralara çıkarmanız mümkündür. Yandex haritalar firma kaydı sadece en üstte yer almanızı değil aynı zamanda günde milyonlarca kez aranan ve ihtiyaç duyulan kelimelerde de önde çıkmanızı ve buna bağlı olarak firma, şirket ve de marka bilinirliliğinizin de hedef kitleniz tarafından doğrudan algılanmasına neden olmaktadır. Yandex arama motoru çıkış noktasına bakıldığında dünyada en çok harita kaydı ile ön plana çıktığı görülmektedir. Yandex haritalar hem 3d yönleri ile hem de panaromik açısı ile tüm bina ve mekanları doğrudan gösteren bir platformdur. Yandex aynı zamanda cep telefonlarında ve günümüzde akkılı navigasyon cihazlarının da tercih ettiği haritalar arasındadır. Hal böyle iken sizler de Yandex haritalar firma kaydı sayesinde müşterilerinizin sizi rahat, kolay, hızlı ve daha pratik bulmalarını sağlayabilirsiniz. Yandex harita kaydı servisleri sayesinde şirketinizi, şirketinize bağlı bulunan ülke genelindeki şubelerinizi lokal aramalarla entegre ederek milyonlarca kişinin sizi bulmasına olanak sağlayabilirsiniz.

Yandex Haritalar Firma KaydıYandex Haritalar Firma Kaydı Ücretlendirme

Yandex haritalar firma kaydı ücretlendirme işlemleriniz için Yandex haritalar kaydı, cep telefonu haritaları kaydı ve navigasyon kaydı için tek tek, ayrı ayrı uğraşmanıza gerek yoktur. Yandex harita kaydı için ve diğer harita servislerine doğrudan kayıt yapmak ve de bu kayıtların doğru sonuçlar elde etmesi için bu alanda faaliyet gösteren uzman bir şirkete ihtiyacınız bulunmaktadır. Mapsgen Yandex haritalar firma kaydı için ideal ve profesyonel bir şirkettir. Harita kayıt servisleri için tüm hizmetleri tek seferde alabilmek için mapsgen şirketine başvuru yapabilirsiniz.

Yandex Haritalar Fiaarma Kaydı Yıllık Sadece 250 TL

Mapsgen dışında hiçbir şirkete ihtiyaç duymadan tüm harita servislerinden faydalanabilirsiniz. Yıllık sadece 250 TL ücretlendirme ile sizlerde firmanızı Yandex harita servislerine ve diğer platformlara kaydını gerçekleştirebilirsiniz.  Mapsgen sizi her anlamda düşünür ve istediğiniz hizmetleri size tek seferde sunar. Konumunuzu ve kar oranlarınızı bunun yanında müşterilerin sizlere doğrudan ulaşmasını sağlamak için bu harita kayıt servislerinden hemen faydalanabilirsiniz. Avantajlı fiyat paketlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm dijital haritalara firma kaydı yaptırmak için maspgen size en iyi hizmeti sunar.

implant