mapsgen
Artık Yandex kullanıcılarına da ulaşın.
Biz buradayız deyin!
FİRMANI HEMEN KAYDET

Yandex Haritalar Firma Ekle

Yandex haritalar firma ekle servisi şimdi Mapsgen’de! Teknolojiyi, yenilikler ve modern anlayışla işletmelere sunan Mapsgen yılların tecrübesi ile yüzlerce referans kurumsal firma ile hizmetlerine her gün bir yenisini daha ekleyerek bu yolda emin adımlarla yürümeye devam ederken, dünyanın 2. Devi olarak nitelendirilen Yandex servislerine artık mapsgen üzerinden kolayca sahip olabilirsiniz. Yandex haritalar firma ekle servis ve kayıt işlemlerinin yanı sıra daha fazla servis hizmeti için hemen Mapsgen’e ulaşın bir arada sunulan tüm servislerden hemen faydalanmaya başlayın.  

Bu servislerden yararlanmak için mutlaka profesyonel kuruluşları tercih etmelisiniz. Aksi halde olumsuz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Mapsgen ile güvendesiniz.

  • Bütün Yandex haritalar firma ekle işlemleriniz en güvenli bir biçimde uzmanlar tarafından sağlanır.
  • Mapsgen ile dijital platformlarda tek tek işlem yapmanıza gerek yoktur.
  • İşletmenizin başka amatör ellerde yanlış konumlandırılmasının önüne geçmiş olursunuz.
  • Anlaşmalı olunan bütün hizmetleri almak için yıllık ve ekonomik bir tutar karşılığında profesyonel servislerden faydalanarak hizmet almış olursunuz.

Yandex Haritalar Firma EkleMapsgen ile Yandex Haritalar Firma Ekle

Mapsgen ile Yandex haritalar firma ekle servisii ile firmanızın artık arka planlarda kalmasına gerek yoktur. Mapsgen işletmenizin Yandex haritalara kaydını gerçekleştirerek işletmenize her aşamada katkı sağlamaktadır. Bu noktada şimdi Yandex haritalar firma ekle hizmetinden ve daha fazla servisten yararlanmak istiyorsanız hemen Mapsgen ile iletişime geçin! Yandex haritalar firma ekle servisi ile işletmenizi, sahip olduğunuz mekanları görünür hale getirin.

Yandex Haritalar Firma Ekle İçin Ne Kadar Öderim?

Yandex haritalar firma ekle için yıllık ödeme yapabilirsiniz. Yandex harita kaydı, Haritalara firma ekleme, Google harita kaydı, cep telefonları kayıt ve navigasyon cihazlarına kayıt gibi anlaşmalı olunan tüm harita servislerine tek bir seferde kaydınız bekletilmeden sağlanır. İşletmeler için büyük bir avantaj olan Yandex haritalar firma ekle servisleri için yıllık sadece 250 TL ödeyerek Mapsgen’in tüm bu servislerinden hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz. Yandex haritalar firma ekle ile işletmenizin gücüne güç katın! Kayıt olmak ve avantajlı fiyatları kaçırmak istemiyorsanız hemen şimdi iletişime geçin.

implant