mapsgen
Artık Yandex kullanıcılarına da ulaşın.
Biz buradayız deyin!
FİRMANI HEMEN KAYDET

Yandex Firma Kayıt

Yandex firma kayıt işlemleriniz şimdi mapsgen’de sizleri bekliyor. Bilindiği üzere dünya üzerinde arama motorları arasında giderek büyüyen ve her gün yeni özellikler ve kullanıcı deneyimi sunan Yandex arama motoru işletmelerin firma kaydı için önemli bir mecradır. Yandex firma kayıt servisi bu açıdan önemlidir. Arama sonuçlarında firmanızı en üst sıralarda görmek şimdi zor değil. Hemen mapsgen ile iletişime geçerek dünyanın en iyi harita özelliklerine sahip olan Yandex firma kayıt işlemlerinizi yaparak sizler de işletmenize yeni bir ivme kazandırabilirsiniz.

Yandex Firma KayıtÜlkemizde ve dünyada yaygın olarak kullanılan Yandex arama motoru pek çok önemli alt yapıya da sahiptir. Günümüzde tüm işletmelerin sektörü ve hizmet alanı ne olursa olsun bir web sitesi bulunmaktadır. Ancak bazen web sitenizin olması size çok büyük avantajlar sağlamaz. Web siteleri arama motorlarının sunduğu hizmetlerle güçlendirilmediği takdirde yüksek ve kaliteli sonuçlar sunmaz. İşletmenizin Google index kaydının yanı sıra Yandex arama motorunda kaçıncı sırada ve nasıl bir görünüme sahip olduğunu gördünüz mü? Oysa günümüzde milyonlarca insan Yandex arama motorlarını kullanmaktadır. Yandex ülkemizde yakın bir zamanda taraftar desteğini de alarak güçlü bir arama mortu halini kazanmıştır. Yandex firma kayıt bu açıdan oldukça büyük önem teşkil eder.

Sizlerde Yandex firma kayıt işlemleri ve mapsgen’in anlaşmalı olduğu bütün servisleri bir arada satın alarak işletmenizi daha güçlü bir konuma getirebilirsiniz.

Mapsgen Yandex firma kayıt, Yandex haritalar kaydı, Yandex firma kaydı, Yandex haritalar firma ekleme, yelp firma ekle, navigasyon cihazları firma ekle, cep telefonu haritaları firma ekleme, google haritada yer kaydetme, swarm firma ekleme, Wahts App kaydı, foursquare firma kaydı ve daha pek çok anlaşmalı olduğu özel servisi ile size avantajlı fırsatlar sunmaktadır.

Yandex firma kayıt ve diğer tüm servislere yıllık ekonomik bir bedelle sahip olabilinirsiniz. Avantajlı fırsatlardan hemen yararlanmak istiyorsanız ve firmanızın tüm bu servislerden aynı anda yararlanmasını istiyorsanız yıllık sadece 250 TL ödeyerek tüm bu servislerden hemen yararlanabilirsiniz.

implant