mapsgen
Artık Yandex kullanıcılarına da ulaşın.
Biz buradayız deyin!
FİRMANI HEMEN KAYDET

Yandex Firma Kaydı

Yoksa işletmenizin hala yandex firma kaydı yok mu? Eğer işletmenize ihtiyaç duyulan ürün ve servis hizmetlerinden henüz haberdar değilseniz çokta geç kalmış sayılmazsınız. Milyonlarca kullanıcının artık firmanıza ulaşması hayal değil. Siz hayallerinize kavuşurken, insanlarda sizi kolayca bulabilmenin keyfini sürecek. Nasıl mı? Artık milyonlarca ziyaretçiyi sitenize çekmek için atacağınız ilk adım mapsgen ile iletişime geçmek olacaktır. Yandex firma kaydı işletmelerin Yandex arama motorlarında haritalı olarak listelenmesine ve haritalarda yapılan aramalarda bulunmasına olanak sağlayan bir servistir.  Yandex firma kaydı ile sitenize milyonlarca ziyaretçi çekebileceğiniz gibi, yeni potansiyel müşterileriler de kazanabilirsiniz. Yandex firma kaydı için hemen şimdi mapsgen’e ulaşarak Yandex firma kaydı servisinin yanında işletmeniz için olmazsa olmaz servislerini de bir arada kolayca alabilirsiniz.

Mapsgen ile Yandex Firma Kaydı

Mapsgen ile Yandex firma kaydı oluşturmak için bu fırsatı kesinlikle kaçırmayın! Günümüzde birçok işletmenin yaşadığı sorunlardan biri de kuşkusuz kolay ve sorunsuz ulaşılabilir konumda olmalarıdır. Yandex firma kaydı sayesinde haritalarda listelenerek üst sıralarda seyrederek müşterilerinize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Yandex Firma Kaydı

  • Yandex firma kaydı ile hızlı, kolay ve ulaşılabilir olun!
  • Bekleme yapmadan, vakit kaybetmeden tüm haritalara kaydınızı hemen yapın!
  • İşletmenizle aynı frekansta olan rakip firmaları arkanızda bırakın!
  • Navigasyon cihazlarında görünür olun! Sizi arayanların doğrudan karşısına çıkın!
  • Sosyal ağlarda beğeni toplayarak hayran kitlesi oluşturmanın keyfini sürün! İnsanlar firmanızın hizmetlerini paylaşımlarla başka topluluklara iletsin!
  • İşletmenizin Foursquare, Yelp, Swarm gibi sosyal ağlarda kaydını gerçekleştirerek topluluklar içinde görünür olun ve ürün hizmetlerinizi doğru kanallarla sunun!
  • Tüm mobil platformlarda yerinizi alın! Cep telefonu ve diğer mobil platformlarda harita kaydınızı gerçekleştirerek, milyonlarca akıllı cep telefonu kullanıcısının işletmenizi kolayca bulmasına olanak sağlayın!

Yandex Firma Kaydı Ücretlendirme Bedeli

Mapsgen ile anlaşmalı olunan tüm servisler için tek seferde hizmet alarak firmanızı en üst sıralara taşıyın.  Yıllık 250 TL bedelle firmanızın başta Yandex firma kaydını ve diğer servislere kaydını gerçekleştirerek işletmenizin başarı grafiğini günden güne yukarılara taşıyın. Şimdi Mapsgen ile iletişime geçerek bu avantajlı fırsatı kaçırmayın!

implant