mapsgen
Artık Yandex kullanıcılarına da ulaşın.
Biz buradayız deyin!
FİRMANI HEMEN KAYDET

Yandex Firma Ekleme

Yandex firma ekleme işlemleri mapsgen ile şimdi çok kolay. Hemen işletmenizin ya da sahip olduğunuz tüm işletme ve şubelerinizin toplu olarak Yandex firma ekleme servislerine kaydını gerçekleştirebilirsiniz. Nasıl mı? Siz bunu dert etmeyin. Mapsgen Yandex firma ekleme servisi sayesinde firmanızın lokasyon bazlı kaydını gerçekleştirerek Yandex arama motorlarında haritalı olarak listelenerek milyonlarca bireyin işletmenizi bulmasına olanak sağlayabilirsiniz. Yandex firma ekleme servisi sayesinde arama motorlarında arama sonuçlarına göre ilk listede yer alarak ürün ve hizmetlerinizin doğrudan hedef kitlenize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Yandex Firma Ekleme Nasıl Yapılır?

Yandex firma ekleme ve harita kayıt işlemleri doğrudan mapsgen aracılığı ile yapılmaktadır. Harita ve lokasyon ekleme ciddi bir süreçtir. Bu yüzden bu işlemlerin profesyonel ellerde yapılması gerekmektedir. Teknoloji dünyasının altın çağlarını yaşadığımız bugünlerde teknolojinin sunduğu yeniliklerden faydalanmamak olmaz. Sadece bir marka olmak günümüzde yeterli değildir. Dünya geneline bakıldığında bugün adını bildiğimiz binlerce global şirket hala reklam ve teknolojinin sunduğu tüm zengin kaynakları hemen sistemlerine entegre ederek her ölçeğinden ayrı ayrı fayda almaya odaklanmışlarıdır.

Bu yüzden orta ölçekli işletmeler, küçük işletmeler ayırımı yapmadan doğrudan hedef kitlenizi etkileyebilecek, güven sağlayacak, milyonlarca ziyaretçi çekebileceğiniz servislerden mutlaka yararlanmanız gerekmektedir. Yandex firma ekleme servisi bu saydığımız servislerden sadece bir tanesidir. Yandex firma ekleme dışında işletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda lazım olan tüm servisleri mapsgen aracılığı ile elde ederek hem kar marjınızı arttırabilirsiniz.

Yandex Firma EklemeYandex Firma Ekleme Servisi ve Avantajları Nelerdir?

Yandex firma ekleme sevisi ve getirdiği avantajlar sayesinde işletmenizin görünümüne farklı boyutlar kazandırmanız mümkündür. Mapsgen bu konuda işletme sahiplerine tek seferde faydalanabileceği servis sağlayıcıları sunmaktadır. Bu sayede işletmeniz tüm servislerle birlikte daha zengin içeriklere sahip olabilmektedir.

Yandex firma ekleme, Yandex harita kaydı, Google harita kaydı, cep telefonları harita kayıt, navigasyon cihazlarına kayıt, sosyal ağlarda yer işaretleme ve ekleme gibi daha pek çok seçeneği bir arada sunan mapsgen her konuda avantajlı olmanıza olanak sağlamaktadır. Hemen şimdi mapsgen ile iletişim kurarak yukarıda sayılı olan ve anlaşmalı olunan pek çok servisten yararlanabilirsiniz. Tüm servisleri yalnızca 250 TL karşılığında hemen sahip olabilirsiniz.

implant