mapsgen
Artık Yandex kullanıcılarına da ulaşın.
Biz buradayız deyin!
FİRMANI HEMEN KAYDET

Yandex Firma Ekle

Yandex firma ekle Yandex üzerinden ve Yandex uygulamalarında doğru olarak en üst sıralarda listelenmenize olanak sağlayan servislerden biridir. Dijital platformlar, teknoloji, internet, akıllı telefonların fonksiyonları, araçlarda akıllı navigasyon cihazlarının günden güne artış göstermesi, topluluk ve sosyal ağlarda yer işaretlemenin popülerlik kazandığı bu yıllarda işletmenizin sahip olması gereken servisleri için mutlaka mapsgen’e danışın. Yandex firma ekle servisinin dışında tüm bu servisleri bir arada sunan ve tek ödeme imaknı sunan mapsgen ile iletişeme geçerek hemen bu avantajlı fırsatları elde edin. Yandex firma ekle servisi için sakın geç kalmayın!

Yandex Firma EkleMapsgen ile Yandex Firma Ekle Avantajları Nelerdir!

Mapsgen ile Yandex firma ekle servislerine firma kaydınızı gerçekleştirerek marka imajınızı yükselterek güven kazanın. Kurumsal kimliğinizi milyonlarca kişiye tanıtın.  İşletmenizin herkes tarafından bulunmasını kolaylaştırın. 

  • Yandex firma ekle ile işletmelerini harita servislerine kaydını gerçekleştirerek en üstte yer alın!
  • Yandex firma ekle servislerinin yanında, navigasyon cihazlarına kayıt yaparak müşterilerinin adres sorma derdinden kurtulun. Navigasyon cihazlarına kaydınızı gerçekleştirerek insanların size hemen ulaşmasını sağlayın.
  • Milyonlarca insanın sosyal ağlar üzerinden yorum, video ve çeşitli görsellerin paylaşımı ile yer işaretlemenin merkezinde yer alın, tüm topluluklar işletmenizi kolayca görüntüleyebilsin. Sosyal ağlar kaydı ile doğru lokasyonlarda topluluklara hitap edin,
  • Yandex firma ekle sayesinde işletmenizi görünür kılın, rakip firmaların önüne geçin,
  • Milyonlarca insanın size kolay ve sorunsuz yöntemle ulaşmasını sağlayın,
  • Hizmetlerinizden ve kalitenizden, ürünlerinizden potansiyel müşterileri haberdar edin,
  • Tüm mobil platformlarda görünür olun. Cep telefonu harita kaydı ile milyonlarca akıllı cep telefonu kullanıcısının size ulaşmasını kolaylaştırın.

Yandex Firma Ekle ve Diğer Servis Ücreti 250 TL

Mapsgen, tüm dijital platformlarda, mobil platformlarda, tüm harita servislerinde, dünyanın en güçlü arama motorlarında, navigosyon cihazlarında kısaca işletmenizin ihtiyaç duyduğu tüm servisleri bir arada sunmaktadır. Bu servisler yıllık 250 TL karşılığında tüm hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Hemen mapsgen ile iletişime geçerek bu denli yüksek avantajlar sunan servislerle işletmenizi görünür kılarak, marka bilincinizi yükseltin.

implant