mapsgen
Swarm firma kaydı yaptırın!
FİRMANI HEMEN KAYDET

Swarm Firma Kaydı

Swarm firma kaydı işletmelerin lokasyonları ve firma hakkındaki bilgilerinin milyonlarca tüketiciye ulaşılması konusunda atılması gereken önemli bir adımdır. Özellikle akıllı telefonlar için geliştirilen uygulamalar içinde en çok benimsenen uygulamalarından birisi olan Swarm bugün milyonlarca insan tarafından kullanılmaktadır. Swarm kullanıcıları bu uygulama ile bulundukları lokasyonu bildirebildikleri gibi mekan arayan kullanıcılara da bir anlamda yardımcı olmaktadır. Swarm dijital platformlar arasında keşif platformu olarak da adlandırılmaktadır. Swarm kullanıcıları bu denli keşif için yer yer dolaşıp, paylaşımlarını yaparken siz neden firmanızı Swarm Firma Kaydı ile taçlandırmıyorsunuz? Swarm uygulaması ile tüketiciler check-in yaparak yakınlarda bulunan mekanları bulmak, onlarla iletişime geçmek, mekanda daha önce deneyim sahibi olan kişilerle diyalog kurmak için kullanmaktadırlar. Bu sayede Swarm firma kaydı olanlar arama hacmi sonunda daha ön planda olmaktadır.

Swarm Firma KaySwarm Firma Kaydıdı Nasıl Eklenir?

Swarm firma kaydı nasıl yapılır ve hangi hususlara dikkat edilmesi gerektiğini kısaca açıklayacak olursak;

  • Hizmet servislerinin mutlaka uzman firma tarafından verilmesi gerekmektedir.
  • Bazen yer ekleme, işaretleme gibi konularda yapılan hatalar yüzünden firma doğru adresi bulunamamaktadır.
  • Sadece Swarm değil, bu uygulamalar dışında yer alan tüm harita servislerine de aynı anda tek seferde hizmetleri alabileceğiniz bir uzman ekibe ihtiyacınız vardır.

Mapsgen Swarm firma kaydı ekleme konusunda uzmandır. Hemen iletişime geçerek firmanızı kaydettirebilirsiniz.

Swarm Firma Kaydı Avantajları Nelerdir?

Konum tabanlı çalışan ve sosyal ağlarda oldukça popüler olan sosyal medya aracı olarak nitelendirilen Swarm’da milyonlarca mekan bulunabiliyor ve bu mekanların büyük bir kısmı da Swarm kullanıcılar tarafından ekleniyor. Swarm uygulaması ile kullanıcılar yakınında bulunan arkadaşlarını uzaklık mesafesini de görerek bulabiliyor. Bu anlamda işletmeler Swarm'a firma kaydını gerçekleştirerek pek çok insan tarafından kolayca bulunabilmelerine olanak sağlayacaktır.

Swarm firma kaydı avantajları işletmeler için önem taşırken bu noktada tüm dijital platformlara, tüm harita servislerine, cep telefonu harita kayıt servislerine, navigasyon cihazlarına kayıt işlemleriniz için artık Mapsgen yanınızdadır. Mapsgen firmasını haritalara kaydetmek isteyenlere yıllık 250 TL karşılığında tüm harita uygulamalarına tek seferde kaydetme hizmetini sağlamaktadır.

implant