mapsgen
Daha kolay bulunmak sizin elinizde.
Hemen firmanızı kaydedin.
FİRMANI HEMEN KAYDET

Navigasyon Kaydı

Navigasyon kaydı nedir henüz bilmeyenler için kısa bir tanım yapalım. Navigasyon kaydı; dijital ve mobil platformların gelişmesi ile ortaya çıkan akıllı cihazlarda yer alan konum, yer işaretleme ve lokasyon bilgilerinin ilgili servislere kaydının gerçekleştirilmesi işlemidir. Peki, bu noktada Navigasyon kaydı ne işe yarar? Navigasyon kaydı, var olan işletmelerinizin, ilgili servislere kaydının gerçekleştirilmesi ile mobil, dijital cihazlar, araç navigasyonları, cep telefonu ve masaüstü harita ve navigasyon uygularlarında müşterileriniz tarafından yapılan aramalarda şirketinizin doğrudan bulunmasına olanak sağlamaktadır. Navigasyon kaydı için ihtiyacınız olan tek şey Mapsgen ile iletişime geçmeniz olacaktır. Mapsgen Navigasyon kaydı ve işletmenizin ihtiyaç duyduğu tüm servisleri tek kalemde sunarak her gün milyonlarca arama gerçekleştiren insanların doğrudan karşınıza çıkmasına destek olmaktadır. Navigasyon kaydı işletmenizin konum bilgisine takılmadan, sokakta seyyar satıcısına ya da herhangi bir bireye adres sormadan bireylerin firmanıza ulaşmasına imkan sağlamaktadır.

Navigasyon KaydıNavigasyon Kaydı Nasıl Yapılır?

Navigasyon kaydı ve bu servislerden Mapsgen aracılığı ile faydalanabilirsiniz. Ayrıca Mapsgen kurumunuzun zengin servislerle tüm mecralarda görünür olmasına da olanak sağlamaktadır. Navigasyon kaydının nasıl yapılacağına ilişkin ilk adım, şirketinizin doğru adres kaydının gerçekleştirilmesi ile başlamaktadır. Bu işlemler için de bu alanda birbirinden zengin ürün hizmetlerini bir arada sunan  ve tek seferde işletmenizin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir şirket ile anlaşma sağlamanızdır. Mapsgen ürün hizmetleri ve anlaşmalı olunan servislerle işletmenizin Navigasyon kaydı, harita kaydı, cep telefonu haritalarına kayıt ve sosyal ağlarda görünmenize olanak sağlarken milyonlarca yeni ziyaretçinin kapınızda olmasına imkan sağlamaktadır.

Navigasyon Kaydı Ve Tüm Servisler Yıllık 250 TL

Navigasyon kaydı ve tüm servisler için yıllık sadece 250 TL ödeyerek işletmenizin görünür olmasına ve milyonlarca insan tarafından görülmesini sağlayabilirsiniz. Mapsgen ile iletişime geçmeniz bu noktada yeterli olacaktır. Mapsgen şirketiniz için tüm servisleri tek seferde kaydını yaparak işletmenizi en üst seviyelere taşıyarak, görünür olmasını sağlayacaktır. Bu ekonomik fırsatı kaçırmamak için hemen Mapsgen ile iletişim kurun, müşterilerinizin ve potansiyel müşterilerinizin şirketinize doğrudan ulaşmasını sağlayın!

implant