mapsgen
Daha kolay bulunmak sizin elinizde.
Hemen firmanızı kaydedin.
FİRMANI HEMEN KAYDET

Navigasyon Cihazları Firma Ekleme

Navigasyon cihazları firma ekleme işlemleri özellikle teknolojinin bilgisayarlara, cep telefonlarına ve akıllı navigasyon cihazlarına gelmesi ile tüm dünyada önem kazanmıştır. Özellikle işletme sahiplerinin mekanlarını bilinir kılmaları açısından navigasyon cihazlarına firma ekleme uygulamalarını gündeme taşımıştır. Dünyanın önde gelen arama motorları olan Google ve Yandex’in alt yapısını kullanan haritalara firmanızı kaydederek on adım önde olabileceğinizi biliyor muydunuz?  Yandex navigasyon firma ekleme işlemleriniz ve diğer harita servislerine firma kaydı eklemek kolay bir iş değildir. Konumunuzun doğru olarak işaretlenmesi işletmeniz için önem teşkil etmektedir. Bu yüzden haritalara ve navigasyon cihazlara firma ekleme işlemlerinin uzman kurumlarca yapılması gerekmektedir. Şirketinizin veya işletmenizin Google'da, navigasyon cihazlarında ve diğer harita servislerinde yer alması için bu alanda hizmet veren Mapsgen ile navigasyon cihazları firma ekleme işlemlerinizi tek bir seferde tüm harita servislerine kaydını gerçekleştirebilirsiniz. İşletmeni Google servislerine, Yandex haritalara, lokasyon servislerine, cep telefonlarına ve Navigasyon Cihazlarına kaydederek firma ve marka bilinirliliğinizi arttırarak, müşterilerinizin mekanlarınızı kolayca bulmasına olanak sağlayabilirsiniz. Bu yüzden Mapsgen ile başta Google Haritalar, Yandex Haritalar, Navigasyon Cihazları ve diğer tüm dijital harita kayıt servislerine işletme kaydınızı bir seferde yaptırabilirsiniz.

Navigasyon Cihazları Firma EklemeNavigasyon Cihazları Firma Ekleme Nasıl Yapılır?

Navigasyon cihazları firma ekleme işlemleri Mapsgen aracılığı ile yapılmaktadır. Anlaşmalı olunan tüm mobil ve harita servislerine firma kaydınızı tek bir seferde yaptırabilirsiniz. Navigasyon Cihazları; işletmenize giden en kısa yolu bulmak ve yer tayin etmek için geliştirilmiş teknolojiler olarak tanımlanmaktadır. Bir müşterinin firmanıza ulaşmak isterken doğru lokasyonu bulamaması işletmeler açısından hazin bir durumdur. İşletme sahiplerinin bu denli olumsuz bir durumla karşılaşmaması için, mutlaka navigasyon cihazlarına firma kaydı yaptırmaları gerekmektedir.

Navigasyon Cihazlarına Kayıt Ücreti Ne Kadar?

Navigasyon cihazlarına kayıt ücreti sanıldığı kadar pahalı değildir. Burada asıl önemsenmesi gereken konu harita servisleri, mobil platformlar,  navigasyon cihazlarına firma kayıt işlemlerinin doğru konumlandırılmasıdır. Mapsgen ile güvenle navigasyon cihazlarına ve diğer tüm dijital platformlara firma kaydınızı tek bir seferde yaptırırsınız. Üstelik bu hizmetlerin bedeli olarak yılda sadece 250 TL ödeyerek tüm hizmetlerden hemen faydalanabilirsiniz. 

implant