mapsgen
Daha kolay bulunmak sizin elinizde.
Hemen firmanızı kaydedin.
FİRMANI HEMEN KAYDET

Navigasyon

Navigasyon; istenilen noktaya, manuel ya da otomatik kodlama sistemi ile bir noktaya uydu ve GPS üzerinden görüntülü ve sesli olarak götürülmesini sağlayan cihaz ve işletim sistemi olarak tanımlanabilir. Navigasyon cihazları ise haritalarla entegre olarak çalışma göstermektedir. Eskiden sadece denizcilerin ihtiyaç duyduğu ve zamanla gelişim göstererek günümüzde teknolojinin gelişmesi ile beraber önem kazanmaya başlamıştır. Navigasyon cihazlarının dijital platformlarda yer alması, akıllı araba, akıllı cep telefonlarında cihaz ve uygulama olarak yer alması en çok işletmelerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Çünkü gelişen dünyamızda bir lokasyon bulmak artık giderek zor bir hal almaya başlamıştır. Adres sormak,  söylenti ile yol almanın sıkıcı bir hal aldığı günümüzde artık navigasyon cihazları devreye girmektedir. Firmanızı ya da mekanınızı navigasyon cihazlarına da kayıt ederek arama gerçekleştiren milyonlarca insanın firmanızı daha kolay bulmasına olanak sağlayabilirsiniz. Bununla beraber, Cep telefonu navigasyon ve haritalarında yer alarak konumunuzun kolayca bulunmasını sağlayabilirsiniz.

NavigasyonNavigasyon Cihazlarına Kayıt

Navigasyon cihazlarına kayıt işlemleriniz için Mapsgen her daim yanınızdadır. iPad, iPhone, BlackBerry, Android, cep telefonlarında da navigasyon uygulamaları artık sıkça kullanılmaktadır.  Ayrıca geliştirilen tüm navigasyon cihazları başta; şehir otelleri, taksi durakları, restoranları, eğlence mekanlarını, bankaları, hastaneleri, eczaneleri, benzin istasyonlarını, alışveriş merkezlerini, camileri ve kiliseleri bulmak için geliştirilmiş dijital cihazlardır.

Bu durumda bugün milyonlarca insan navigasyon cihazlarını ve servislerini kullanırken, firma navigasyon kaydınızın olup olmadığının yeterince bilincinde misiniz acaba?

  • Navigasyon cihazlarına kayıt, müşterilerinizin ulaşmak istediği hedefe en kısa yoldan ve güvenli olarak ulaşmanı sağlamaktadır.
  • Müşterilerinizin ya da ziyaretçilerinizin firmanıza ulaşmasında büyük kolaylık sağlayan navigasyon cihazlarına kaydınızı gerçekleştirerek firmanızı görünür hale getirebilirsiniz.  
  • Navigasyon cihazları sayesinde aynı anda milyonlarca kişi tarafından görünür olun.
  • İşletmenizin geleceğe yönelik hedefleri doğrultusunda zirvedeki yerini sağlamlaştırın!

Firmanızın, işletmenizin ve kişisel mekanlarınızın navigasyon cihazlarında, diğer harita servislerinde yer almasını sağlamak ve İnternet üzerinden görünür olmasının yanı sıra kullanıcı aramalarında mekan sonuçlarında bulunmasını sağlamak için navigasyon kaydını yaptırmanız gerekmektedir.

Navigasyon Cihazlarına Kayıt Yaptırın!

Google Haritalar, Yandex, Swarm, Foursquare, Yelp, Navigasyon ve mobil cihazlarda yer alan navigasyon servislerine kayıt yaptırın müşterilerinize anında ulaşın! Tüm harita servisleri için Mapsgen ile iletişim kurmanız yeterlidir. Yıllık tek seferde ödeyeceğiniz 250 TL karşılığında anlaşmalı olunan tüm servislere kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

implant