mapsgen
Daha kolay bulunmak sizin elinizde.
Hemen firmanızı kaydedin.
FİRMANI HEMEN KAYDET

Harita Firma Ekleme

Harita firma ekleme, özellikle teknolojinin ve internetin her alanda yoğun kullanılması ile baş göstermiş olup, işletme sahipleri için ise kesinlikle olması gereken önemli bir servis olarak karşımıza çıkmaktadır. Dijital teknolojinin ve de dijital platformların milyonlarca insan tarafından kullanılması firma sahiplerini yeni bir arayış içine sürüklemiştir. Çünkü insanlar artık cep telefonları ile navigasyon cihazları ile teknolojinin sunduğu hizmetleri seri olarak kullanmaktadırlar. Bu bağlamda sosyal medya hesapları ve sosyal ağlar üzerinden de yer işaretleme, konum paylaşma yaygın olarak yayılmaya başlamıştır. Bir grubun eğlence mekanında hoş bir vakit geçirmesi ve daha sonra bu hoş anları ölümsüzleştirmek için çektiği fotoğraflar ve yorumlarla beraber konumlarını paylaşmaları işletmeler açısından oldukça önemlidir. Bir eğlence mekanı, otel, tesis ya da her hangi bir alanda faaliyet gösteren bir şirketin Google, Yandex gibi arama motorlarında arandıklarında harita kaydının olmaması kadar üzücü bir durumdan söz edilemez. Çünkü bir işletmenin Google harita kayıt servislerine eklenmesi veya Yandex haritalara kayıt edilmesi durumunda işletmenin arama sonuçlarında üst sıralarda yer almasına ve doğru konumunun bulunmasına sebebiyet vermektedir. Peki, dijital platformalar bu kadar açık açık kendini öne çıkarmışken siz neden işletmenizi haritalara ekleyerek marka bilinirliliğinizi ve işletmenizin kolayca bulunmasına olanak sağlamıyorsunuz? Harita firma ekleme Mapsgen tarafından tek seferde tüm anlaşmalı olunan servislerine bir defa kaydedilerek milyonlarca kişi ve kurumun şirketinizi bulmasını doğrudan sağlıyor. Nasıl mı?

Harita Firma EklemeMapsgen Harita Firma Ekleme Nasıl Yapılmaktadır?

Mapsgen harita firma ekleme ve tüm dijital platformlarda firmanızı harita servislerine ekleme konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Bu yüzden Harita firma ekleme servisleri için doğrudan Mapsgen firmasından destek alabilirsiniz.

Harita firma ekleme işlemlerinin bu alanda uzman bir şirket tarafından kaydedilmesi neden mi önemli?

  • Dijital platformalarla tek tek uğraşmanıza gerek kalmaz.
  • Tüm harita firma ekleme işlemleriniz doğru, hızlı ve güvenli bir şekilde yapılır. İşletmenizin yanlış konumlandırılması size müşteri kaybettireceği gibi ilk intiba ve güven konusunda da kötü not almanıza neden olur.
  • Tüm bu hizmetleri almak için yıllık ve ekonomik bir bedel karşılığında profesyonel servislerden faydalanarak arama motorlarında en üstte çıkma ayrıcalığına kavuşursunuz.

Harita Firma Ekleme İçin Ne Kadar Öderim?

Harita firma ekleme için yıllık bir ödeme gerçekleştirirsiniz. Başta Google harita kaydı, Yandex harita kaydı, Haritalara firma ekleme, navigasyon cihazlarına kayıt, cep telefonları kayıt ve anlaşmalı olunan tüm harita servislerine tek bir seferde kaydınız gerçekleşir. Firmalar için büyük bir fırsat olan harita firma ekleme servisleri için yıllık yalnızca 250 TL ödeyerek Mapsgen’in tüm bu servislerinden hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz. Sizde işletmenizi haritalara ekleyerek en önde yer almak için geç kalmayın!

Bunun yanı sıra navigasyon cihazları firma ekleme konusunda da bilgi alabilirsiniz.

implant