mapsgen
Google’da arama yapan milyonlarca kişiye daha kolay ulaşın
FİRMANI HEMEN KAYDET

Haritalara Kayıt

Haritalara kayıt servisleri ile artık işletmeniz dünyanın en köklü ve en kapsamlı veri tabanına sahip olan Google haritalara, Yandex haritalara, navigasyon cihazlarına ve tüm cep telefonu haritalarına kaydını gerçekleştirerek firmanızı ön plana çıkartabilirsiniz. Bugün gelişmekte olan pek çok şirket ülke çapında çeşitli lokasyonlarda yeni mekanlar açmaktadır. Ya da hastaneler, marketler, mağazalar, telekomünikasyon şirketleri, operatör şirketleri, haritalara kayıt yaparak müşterilerini ve aynı zamanda potansiyel müşterilerini kaçırmayarak giderek satışlarını kat kat arttırmaktadır. Harita kayıt işlemleriniz ve diğer servislerle entegre çalışma hizmetleri haritalara kayıt mapsgen şirketi tarafından yıllık bazda ekonomik fiyatlarla sunulmaktadır. Şirketlerinizin, eğlence mekanlarınızın, seyahat ve konaklama şirketlerinizi tüm haritalara kaydederek işletmenizin gücüne güç katabilirsiniz. Bu noktada atacağınız ilk adım,  Google haritalara kayıt olmak için mapsgen şirketi ile iletişim kurmaktır. Google maps kurum ekleme, yandex haritaya firma ekleme, yandex navigasyona firma ekleme, Google haritalara kayıt ekleme, Google rehberde yerel işletme girişini kullanmaya başlama gibi tüm işlemlerinizi bir defada hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Haritalara KayıtHaritalara Kayıt Fiyatları | Mapsgen

Haritalara kayıt fiyatları mapsgen bünyesi altında yıllık bir ücretle sunulmaktadır. Google haritalara ve diğer tüm platformlarda harita kayıt işlemleriniz yılda bir kereye mahsus olmak üzere sadece 250 TL karşılığında bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Haritalara kayıt işlemleri ya da çeşitli mecralar üzerinden ücretsiz firma haritaya ekleme yöntemleri çoğu zaman olumsuz sonuçlar doğurmaktadır. Navigasyon cihazlarına, cep telefonu servislerinde elle girilen ya da manuel girilen verilerin fayda sağlamayacağını bu noktada belirtmemizde fayda vardır. Bu yüzden tüm bu hizmetleri uygun fiyatlara mapsgen şirketi aracılığı ile sağlayabilirsiniz.

Google Harita Kayıt Nasıl Yapılır?

Google haritalara kayıt işlemleri ve diğer mobil platformlarda harita kayıt servis işlemleri için vakit kaybetmenize gerek yoktur. Google haritalara kayıt hizmetini kullanan kişiler sizi haritalarda kolayca görebilirler. İletişim, zamanlama günümüzde en çok değer verilen kavramlar arasındadır. Çeşitli arama motorlarından cep telefonlarından, yapılan aramalarda, harita kaydınızın olması firmanızın grafiğini en üst seviyelere çıkarmaya olanak sağlayacaktır. Google haritalara kayıt işlemleri, yıllık ekonomik fiyat fırsatlarını kaçırmamamak için mapsgen şirketine ulaşarak yıllık yalnızca 250 TL karşılığında haritalara kayıt işlemlerinizi yaptırarak kar oranlarınızı ve marka bilinirliliğinizi en yüksek seviyelere çıkartarak kalabalığın içinde kaybolmayın. 

Diğer bir yandan cep telefonu harita kaydı ve cep telefonu harita firma kaydı için de bilgi alabilirsiniz. Cep telefonları için cep telefonu harita firma ekleme sayfasına bakabilirsiniz.

implant