mapsgen
Google’da arama yapan milyonlarca kişiye daha kolay ulaşın
FİRMANI HEMEN KAYDET

Harita Kayıt Servisi

Harita kayıt servisi olmayan işletmelerin Google, Yandex gibi arama motorlarında, harita uygulamalarında, navigasyon uygulama ve cihazlarında, cep telefonu haritalarında ve sosyal ağlar üzerinde milyonlarca insan tarafından görüntülenemeyeceği bilinen bir gerçektir. Çünkü artık her işlemi ve ihtiyaç duyduğumuz her ürün ve hizmet için teknolojiyi kullanıyoruz. Her işletme sahibinin internet üzerinden erişilebilen bir web sitesi vardır. Web sitenizin olması müşterilerinizin ya da oluşacak potansiyel müşterilerinizin sizi doğrudan zorlanmadan bulacağı anlamına gelmez. Bu nedenle harita kayıt servislerine firma kaydı gerçekleştiren işletmeler oldukça avantajlı bir noktaya gelmektedirler.

Harita Kayıt ServisiMapsgen ile Harita Kayıt Servisi Avantajları!

Mapsgen ile harita kayıt servislerine firma kaydınızı gerçekleştirerek marka imajınızı, kurumsal kimliğinizi, lokasyonunuzun herkes tarafından bilinmesini sağlayabilirsiniz. 

  • Harita kayıt servisi ile işletmelerini harita servislerine kaydettiren firmalar her zaman lokasyon bazlı ve en üst sıralarda olma imkanına erişirler.
  • Harita kayıt servislerinin yanında, navigasyon cihazlarına kayıt yapan işletmelerde müşterilerinin adres sorma derdinden kurtulmaktadırlar.
  • Harita kayıt servisi web ve mobil platformlarda da geçerliliğini korumaktadır. Bugün milyonlarca insan akıllı cep telefonlarına sahip olup, tüm ihtiyaçlarını çeşitli tarayıcılar, cep telefonu haritaları ve navigasyon cihazları ile gerçekleştirmektedir. 
  • Milyonlarca insan sosyal ağlar üzerinden yorum, video ve çeşitli görsellerin paylaşımı dışında girdikleri mekanlarda yer işaretlemek istemektedirler.

Bu durumda firmanızın harita kayıt servisi olmaması oldukça üzücü ve geç kalınmış bir durumdur. Ama işletmeniz için iyi haberlerimiz var. Hemen şimdi Mapsgen harita kayıt servisi için iletişime geçin ve işletmenizi tüm arama motorları harita servislerine, cep telefonu harita servislerine, sosyal ağlara ve navihgasyon cihazlarına kaydını gerçekleştirerek firmanızı ulaşılabilir hale getirebilirsiniz.

Artık Firmanızı Öne Çıkarma Zamanı!

Mapsgen ile iletişime geçerek artık firmanızı öne çıkarma zamanı geldi. Mapsgen harita kayıt servisi sayesinde işletmeleriniz büyüsün, ulaşılabilir olsun, daha fazla müşteri ve ziyaretçi çeksin. Üstelik tüm harita kayıt servisleri için tek tek uğraşmanıza da gerek yok. Mapsgen bu konuda büyük bir yükün altından sizi kurtarıyor. İşletmeniz için yıllık sadece 250 TL tutarında ekonomik bir bedelle anlaşmalı olunan tüm servislere kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

implant