mapsgen
Google’da arama yapan milyonlarca kişiye daha kolay ulaşın
FİRMANI HEMEN KAYDET

Google Haritalarda Yer Kaydetme

Google Haritalarda yer kaydetme ve harita servislerine kayıt işlemleri için acele edin. Teknoloji dünyası ve e-ticaret platformları web servisleri üzerinden ciddi bir rekabet içinde hareket etmektedir.  Bu rekabet ortamı içinde Mapsgen servisleri ile 10 adım önde olacağınızı söylesek! Kulağa ne kadar da hoş geliyor değil mi? Sadece dünyanın en büyük arama motoru olan Google haritalarda yer kaydetme işlemi ile firmanızı diğer rakiplerinizi geride bırakacak şekilde kolayca önüne geçebilmektesiniz. Firmaların en çok istedikleri hizmetin başında müşterilerinin ve potansiyel müşterilerinin işletmelerini sorunsuzca bulabilmeleri durumdur. Peki, bu işlem nasıl olacak? İşte tamda bu noktada şu bilgilere sahip olmamız gerekmektedir. Google haritlarda yer kaydetme şirketinizin görünür olması konusunda ciddi anlamda önem teşkil eder. Yüz binlerce web sitesi ve milyonlarca insanın firmanıza kolay, hızlı ve doğrudan erişebilmesine olanak tanıyan Mapsgen’den hizmet alarak firmanızı en üst sıralara taşıyabilinirsiniz. Bu konuda Mapsgen ile iletişim kurmanız ve servis hizmetlerini ekonomik fiyatlarla satın almanız yeterlidir.

Google Haritalarda Yer KaydetmeMapsgen ile Google Haritalarda Yer Kaydetme

Mapsgen, sahip olduğunuz işletme, eğlence mekanı, otel, restoran v.b şirketlerinizi Google haritalarda yer kaydetme servisi ile işletmenizin, bilinir ve hızlı ulaşılabilir bir mekan olması konusunda uzman ekibi ile hizmet veren Türkiye’nin lider kurumlarından biridir. Şirketiniz için Mapsgen ile Google haritalarda yer kaydetme hizmeti ve diğer anlaşmalı olunan tüm servislerden faydalanarak şirketinizin milyonlarca kişi tarafından kolayca bulunmasını sağlayabilirsiniz. Sizlerde şirketiniz için tüm servis hizmetlerini almak istiyor ve Google, Yandex gibi arama motorlarında en üste yer alarak farkındalık yaratmak istiyorsanız hemen Mapsgen ile iletişime geçin.

Google Haritalarda Yer Kaydetme ve Diğer Servis Ücretli Yıllık 250 TL

Google haritalarda yer kaydetme ve diğer servis ücretli yıllık 250 TL. Yıllık sadece 250 TL bedele firmanızı anlaşmalı bulunan tüm servislere kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Başta arama motorları olmak üzere, harita servisleri, sosyal ağlar, navigasyon cihazları, cep telefonları harita kaydı ve daha pek çok özel seçeneği bir arada bulabileceğiniz servisler için hemen Mapsgen ile iletişime geçerek anında bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

implant