mapsgen
Google’da arama yapan milyonlarca kişiye daha kolay ulaşın
FİRMANI HEMEN KAYDET

Google Haritalar Firma Kayıt

Google haritalar firma kayıt işlemlerinizi henüz yapmadınız mı? Firma bilinirliliğinizi arttırmak, müşterilerinize ve potansiyel müşterilerinize ulaşmak için daha ne bekliyorsunuz? İşletmelerinizi Google haritalara kaydını gerçekleştirerek kar marjınızı en üst düzeylere çıkaracağınız biliyor muydunuz? İşletmenizi başta Google haritalar, Google rehbere ekleyerek tüm işletmeler arasından yapılan aramalar sonucunda en üstte almanızın vakti henüz gelmedi mi? O zaman acele edin.  Sizlerde Google yer servislerinde yer alarak işletmenizi görünür kılabilirsiniz.

Google haritalar firma kayıt işlemleriniz için profesyonel hizmet almanız için işin uzmanları ile irtibat kurmanız gerekmektedir. İşletme ve mekanlarınızın yanlış işaretlenmesi olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir.  Bu yüzden mutlaka bu alanda faaliyet gösteren uzman kurumları tercih etmeniz gerekmektedir. Google harita servisleri kaydı ile Türkiye’nin en çok kullanılan arama motoru olan Google arama sonuçlarında hemen avantajlı konuma yükselsin. Nasıl mı?

Google Haritalar Firma KayıtGoogle Haritalar Firma Kayıt İşlemleri Nasıl Yapılır?

Google haritalar firma kayıt işlemleriniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm servisler için Mapsgen’e danışabilirsiniz. Mapsgen, Google haritalar firma kayıt işlemlerinizi gerçekleştirerek firmanızın her zaman zirvede olmasını sağlamaktadır. Anlaşmalı tüm harita servisleri ile tüm hizmetleri tek çatı altında bulabileceğiniz Mapsegen ile firmanızı görünür kılın. Google harita servislerine kayıt, Google Arama, Google Maps, Google haritalı sonuçları arasında yer almak şimdi çok kolay.  Firmanız Google aramalarında haritalı olarak gözüksün, siz sadece karınızı hesaplayın. Üstelik tüm servisler ile tek tek uğraşmanıza da gerek kalmamaktadır.

  • Mapsgen ile Google haritalar firma kayıt işlemlerinizi yapabilirsiniz.  
  • Ayrıca, Yandex servisleri olan, Yandex arama, Yandex Haritalar ve Navigasyon cihazlarına kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Milyonlarca insanın kullandığı Sosyal ağlar olan;  Foursquare, Swarm, Yelp kaydı.
  • Mobil Cihazlar; iPhone, Android, Blackberry, Java işletim sistemleri ve Windows tabanlı cep telefonlarına ve ülkemizde sık kullanılan navigasyon cihazlarına kayıt yaptırarak firmanızı zirveye taşıyabilirsiniz.

Google Haritaları Firma Kayıt Ücreti Yıllık 250 TL

Google haritaları firma kayıt ücreti yıllık olarak alınmaktadır. Mapsgen tarafından tüm harita servislerine tek seferde kayıt işlemlerinizi gerçekleştirerek firmanızı öncü kılabilirsiniz. Yıllık sadece 250 TL ödeyerek tüm hizmetlerden hemen faydalanabilirsiniz. İşletmenizin, mekanlarınızın doğru yerde, gerçek konumunu Mapsgen ile sağlayabilirsiniz.  Firmanızı haritalara kaydetmek için geç kalmayın. Unutmayın, Google haritalar firma kaydı yaptığınızda rakiplerinizden bir adım önde olursunuz. Şimdi Google firma kayıt yaptırmanızın tam zamanı!

 

implant