mapsgen
Google’da arama yapan milyonlarca kişiye daha kolay ulaşın
FİRMANI HEMEN KAYDET

Google Haritalar Firma Ekle

Google haritalar firma ekleme için oldukça geçerli nedenleriniz bulunmaktadır. Dijital dünyanın altın çağını yaşadığı bu dönemlerde artık ileri teknoloji önce evlerdeki bilgisayarlara, sonara akıllı cep telefonlarına ve tabletlere geldi. Bu sayede artık merak ettiğimiz bir konuyu, gitmek istediğimiz bir mekanı, davetli olduğumuz bir organizasyon için ilk işimiz hemen cep telefonlarından ya da ofisimizdeyken bilgisayarımızdan gideceğimiz yeri internete sormaktır. Bu gün milyonlarca insan çeşitli mekanlara gidebilmek için artık sokak sokak adres sormuyor. Bu durumda Google arama motoruna yazdıkları ilk listelenen mekan insanların ilgisini çekerek potansiyel müşteri olma durumuna sokmaktadır.  Google haritalar firma ekleyerek, firmanızın tüm arama motorlarında haritalı listelendiğini biliyor muydunuz? Google haritalara kayıt işlemlerinizi yaparak arama sonuçlarında haritalı olarak listelenerek kar marjınızı yükselteceğiniz gibi aynı zamanda da marka bilinirliliğinizi de ön plana çıkararak hedef kitlenize doğru kanallarla ulaşabilirsiniz. Google haritalar firma ekle seçeneği işletmenize değer katacağı gibi, bu işlemlerinde alanında uzman kişi ve kurumlarca gerçekleştirilmesi gerektiği de unutulmamalıdır.

Mapsgen, bu anlamda firmanızın Google haritalara doğru eklenmesi konusunda hizmet vermektedir. Bu nokta çok önemlidir. Çoğu zaman bazı işletmelerin firma yer işaretlenmesi ilgili ciddi sıkıntılar yaşadığına şahit olmuşuzdur. Böyle bir mağduriyete sebep vermemek için tüm dijital platformlarda harita ekleme servisleri için Mapsgen’e başvurabilirsiniz. Mapsgen, tüm harita servislerinin yanı sıra diğer sosyal ağlar, cep telefonları ve navigasyon cihazlarına tek seferde kayıt işlemlerinizi yaparak işletmenizin dijital platformlarda parlamasına olanak tanımaktadır. 

Google Haritalar Firma EkleMapsgen ile Google Haritalar Firma Ekle

Mapsgen ile Google haritalara firma eklemek için atmanız gereken adım çok basit. Hemen Mapsgen uzman ekibi ile iletişime geçerek her servis ile ayrı ayrı uğraşmadan tüm hizmetleri tek seferde alarak Google haritalara ve diğer platformlara ekleyebilirsiniz.  İşletmenizi ülke genlinde sahip olduğunuz merkez ve şubelerinizi, bayilerinizi tek seferde kaydettirebilirsiniz.

Google Haritalar Firma Ekleme İçin Ücretlendirme

Google haritalar firma ekleme, için ücretlendirme Mapsgen aracılığı ile yıllık olarak hazırlanmaktadır. Bu durumda tüm servisler için; Google haritalar firma ekleme, Yandex haritalar firma ekleme, Cep telefonu haritalarına firma ekleme ve diğer tüm dijital platformlara kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.  Firmanızı harita servislerine eklemek için geç kalmayın. Yıllık 250 TL karşılığında tüm hizmetlerden faydalanmak için acele edin.

İlgilenebileceğiniz google haritalar firma kaydı ve google haritalar firma kayıt konularına da göz atın. Ayrıca google harita firma ekle ve harita firma ekleme makaleleri de size faydalı olabilir. Diğer bir yandan cep telefonu harita firma ekleme nasıl yapılır diye merak ediyorsanız ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Firmanıza harita firma kaydı yapmak ve Google firma ekletmek için bize başvurun.

implant