mapsgen
Google’da arama yapan milyonlarca kişiye daha kolay ulaşın
FİRMANI HEMEN KAYDET

Google Haritada Yer Kaydetme

Google haritada yer kaydetme özellikle hizmet, satış ve pazarlama, eğlence, seyahat ve konaklama ve turizm alanlarında faaliyet gösteren firmalar için oldukça önem arz etmektedir. Bu yüzden en güzel mekanlarınızı, Google haritalar üzerinden kaydederek hem müşterilerinizin, hem de oluşacak potansiyel müşterileriniz firmanızı telefon, tablet, navigasyon ya da bilgisayarda hızlıca bulmasını sağlayabilirsiniz.  Bunun yanında bir mağaza, kırtasiye, otel, akaryakıt istasyonu ya da kafe, lokanta, restoran gibi herkese açık mekanların da haritaya kayıt işlemlerini gerçekleştirerek işletmenizin farkındalığını ve görsel algısını hedef kitleniz üzerinden doğrudan etki yaratarak şirketinizin kar oranlarını en üst seviyelere çıkartabilirsiniz. Google haritada yer kaydetme işletmelerin bireysel olarak uygulayabilecekleri bir işlem değildir. Çünkü bu denli yapılan kayıtlar sonradan olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir. İşletmenize mobil platformlar üzerinden ulaşmaya çalışan müşterilerinizin yanlış yer işaretlemesinden kaynaklanan bir sorunla işletmenizi bulamadığını düşünün! İşte bu yüzden Google haritada yer kaydetme mapsgen aracılığı ile sorunsuz bir şekilde yapılmakta olup, müşterilerinizin işletmenize sorunsuz ulaşması sağlanmaktadır. İşletmenizin sadece haritada doğru işaretlenmesinin yanında arama motorlarında en üstlerde yer almasına da olanak tanıyan mapsgen, konumunuzu ve marka bilinirliliğinizi de ön plana çıkartmaktadır. Google harita firma ekleme diye bir arama yapıyorsanız doğru adrestesiniz. Hemen mapsgen'e başvurun ve firmanızı Google'a kaydedin.

Google Haritada Yer KaydetmeGoogle Maps'te Yer Kaydetme

Google maps’te yer kaydetme, Google maps'e kayıt işletmenizin detaylar arasında kaybolmamasına zemin hazırlar. Google Maps'e doğrudan firmanızı eklemek, buna bağlı olarak arama sonuçlarında yer almak işletmeniz için oldukça büyük bir ölçüttür. Firmanızı arayan müşterilerinize daha kolay konum hizmeti sunabilmeniz için Google haritalarda firma adresinizi eklemeniz gerekmektedir. Bu durum, firmanıza kurumsal bir hava katarak pozitif algıların oluşmasına olanak sağlar.

Google maps kayıt, ile Google harita kaydı ile Google haritalarda yer kaydetme, adres ve mekan ekleme işlemleriniz için bu alanda destek veren bir şirkete ihtiyacınızın olduğunu unutmamanız gerekmektedir.  Bilgisayar ile ya da mobil cihazlardan, dünya'nın en büyük arama motoru, Google servisleri üzerinden yapılan aramalarda listelenmek ve ön planda olmak istiyorsanız, hemen Google harita kaydı yaptırmanız gerekmektedir.

Google Haritada Yer Kaydetme Nasıl Yapılır?

Google haritada yer kaydetme mapsgen aracılığı ile yıllık ekonomik bir bedelle tüm harita servislerine mekan kaydı yapılmaktadır. Üstelik yıllık sadece 250 TL ödeyerek anlaşmalı olan tüm diğer harita servislerinden de kolayca faydalanabilirsiniz. Burada en avantajlı durum, kuşkusuz tüm platformlara aynı anta tek seferde işletmenizin kaydolması durumudur. Google haritada yer kaydetme işlemleri için acele edin ve bu fırsatı kaçırmayın!

Google haritalar firma ekleme servisinden yararlanmak ve internetteki aramalarda kolayca bulunmak istiyorsanız mapsgen'e üye olun.

implant