mapsgen
Google’da arama yapan milyonlarca kişiye daha kolay ulaşın
FİRMANI HEMEN KAYDET

Google Harita Kayıt

Google harita kayıt web üzerinden işletmelerin kolayca bulunmasına olanak tanıyan, her firma ve işletmenin faydalanması gerektiği bir servistir. Google harita kayıt sayesinde şirketlerin kurumsal görünümü, arama motorlarında üst sıralarda yer almaları, mevcut müşteriler ve potansiyel müşteriler tarafından görülmesine ve marka bilincinin oluşmasına doğrudan katkı sağlamaktadır. Dijital platformlar firmaların hizmet anlayışını ve hizmet kalitesini ön plana çıkartması konusunda oldukça etkili bir mecradır. Bu yüzden hali hazırda bir işletmenin sadece web sitesinin olması bu anlamda yeterli olmamaktadır. Çoğu zaman ihtiyaçlarımız doğrultusunda bilgisayar, tablet ve cep telefonlarının yanı sıra, sosyal ağlar üzerinden ya da bir seyahat anında sahip olduğumuz navigasyon cihazları ile varmak istediğimiz noktalar için bu mecralardan aramalar gerçekleştiririz. Arama sonuçlarına göre üstte çıkan firmalarda iletişim, harita ve lokasyon bilgisi bizi o siteye gitmeye davet eder. Sizlerde işletmenizin Google harita kayıt servislerine kaydını gerçekleştirerek milyonlarca deneyimli ya da deneyimsiz kullanıcının şirketinizi doğrudan bulmasına olanak sağlayabilirsiniz. Bu konuda nasıl bir yol mu izleyeceksiniz? Gelin bu konuda sizlere yardımcı olalım!

Google Harita KayıtGoogle Harita Kayıt Servislerine Kayıt İşlemleri Nasıl Yapılır?

Google harita kayıt servislerine kayıt işlemleri için bu alanda anlaşmalı servislerle hizmeti sunan Mapsgen’e başvuru yapabilirsiniz. Mapsgen Google harita kayıt servislerine kayıt işlemleriniz için tercih edebileceğiniz ender kurumlardan birisidir. Uzman kadrosu ve ekonomik fiyat avantajları ile firmanızı hem Google harita kayıt servislerine hem de arama motorlarına kaydını gerçekleştirebilirsiniz. Mapsgen firmanıza ihtiyaç duyduğunu tüm dijital platformlar için toplu bir anlayış hizmeti sunmaktadır. Bu sayede her servis için tek tek kayıt işlemlerine ihtiyaç duymadan tüm ürünlerden tek seferde faydalanarak kurumunuzu başta Google haritasına kayıt ettirerek bilinir kılabilirsiniz.

Google Harita Kayıt İşlemleri ve Tüm Anlaşmalı Servisler Yıllık 250 TL

Google harita kayıt işlemleri ve tüm anlaşmalı servisler yıllık 250 TL’ye Mapsgen’de. Hemen milyonlarca insanın firmanıza doğrudan ulaşmasını sağlamak için, Google harita kayıt, Yandex harita kayıt, Sosyal ağlar, cep telefonu harita kayıt ve neavigasyon cihazlarına kayıt işlemleri için iletişime geçebilirsiniz. 

implant