mapsgen
Google’da arama yapan milyonlarca kişiye daha kolay ulaşın
FİRMANI HEMEN KAYDET

Google Harita Kaydı

Günümüzde birçok işletmenin en büyük sorunlarından birisi müşterilere ulaşamamak veya müşteriler işletmeye ulaşmak istediklerinde doğru adres ve bilgilere ulaşamamasıdır. Bu konuda firmaların yardımına Google Haritalar servisi yetişmektedir. Google harita kaydı yaptırarak firmalar kendilerini arayan herkese çok kolaylıkla ulaşabilir ve firmaları hakkında en doğru bilgileri sunabilirler.

Google Haritalar Servisi

İşletmeler için Google Haritalar servisi mükemmel bir şekilde dizayn edilmiş hem arama motoru kısmında bir hizmet veya firma arandığında sağ tarafta firma hakkında ayrıntılı bilgi verilmekte hem de haritalarda aynı şekilde firma arandığıonda işletme hakkında bilgi verilmektedir. Kullanıcı doğrudan firma hakkında doğru bilgilere ulaşabileceği gibi isterse haritalar sayesinde işletmenin adresine gidebilmektedir. Özellikle büyükşehirlerde bir adresten başka bir adrese gitmek isteyenler mutlaka bir harita konum belirleme servisinden yardım almaktadır. Bunlardan en çok tercihe dileni ise hiç kuşkusuz Google Haritalar servisidir.

Firmalar İçin Google Harita Kaydının Önemi!

Türkiye ve dünyanın en büyük arama motoru olan Google, aynı zamanda harita uygulamaları ile de kullanıcılarına çok büyük fırsatlar sunmaktadır. İster aracıyle seyehat halinde olan kullanıcılar, iserse yaya olarak hareket eden tüm kullanıcılar aradıkları yeri bulabilmek için Google Haritalar’ı kullanmaktadırlar. Eğer sizin firmanız haritalar veya Google aramalarında çıkmıyorsa birçok müşteriyi kaçırmışsınızdır demektedir. Birçok araştırma göstermiştir ki işletmelerin harita uygulamalarında ve özellikle Google Haritalar’da yer alması kullanıcılara çok büyük kolaylık sağlamaktadır.

Siz de geçikmeden işletmenizi Google Haritalar’a kaydettirin!

Yukarıdada belirtildiği gibi kullanıcıların yalnıca bir aktivitesine örnek verecek olursak; Gece dışarı çıkıp eczane arayan bir kişi nöbetçi ezcanenin ismini öğrendikten sonra yaptığı ilk iş Google Haritalar’ı açarak eczaneyi haritadan aratmaktır. Eğer eczane haritada yoksa veya yanlış konumlandırılmışsa bu durum kullanıcı için o işletmenin bulunamaması veya çok uzun uğraşlar sonucu bulunabilmesi anlamına gelmektediri. Bu ve bunun gibi sebeplerden dolayı siz de hiç vakit kaybetmeden işletmenizi Google Haritalar’a kaydettirin ve Google’ın sağladığı birçok işletmeler için konum servislerinden yararlanın.

Google harita kaydı nasıl olur diye dert etmenize gerek yok! Mapsgen ile tek tıkla yalnızca Google değil tüm harita ve konum belirleme servislerine işletmenizi kaydetmekteyiz.

Ayrıca google haritalar kaydı makalesi de size faydalı olabilir.

implant