mapsgen
Google’da arama yapan milyonlarca kişiye daha kolay ulaşın
FİRMANI HEMEN KAYDET

Google Harita Firma Ekle

Google Maps yani Google Haritalar olarak adlandırabileceğimiz servis hem web sitenizin rakipler arasından görünür kılınmasına öne hem de doğrudan müşteri çekmek için işletmelerin ihtiyaç duyduğu önemli bir internet pazarlama servisidir. Günümüzde mobil cihazların kullanımının yaygınlaşması nedeniyle giderek daha fazla sayıda insan bulundukları lokasyonlardaki ürün veya hizmetleri ihtiyaçları doğrultusunda aramaktadırlar. Bu bakımdan, firmanızın yerini Google Haritalar'da  kolayca bulunduğundan emin olmanız gerekmektedir.  Çünkü günümüz teknolojisi artık bu arama sorgulama işlemlerine müsait bir hale gelmiştir.  Google  insanlara ilgilendikleri ve ihtiyaç duydukları konuyla ilgili kendilerine yakın arama sonuçlarını göstermektedir.  Peki, Google harita firma ekle seçeneği firmalara nasıl hizmet sunar? Google Haritalar, yerel işletmelerle ilgili işletme konumları, iletişim bilgileri, arabayla yol tarifleri gibi bilgilerin sunulduğu dev bir Google hizmetidir diyebiliriz. Peki, işletme sahipleri her gün milyonlarca insanın kullandığı ve arama yaptığı bu hizmetten ne kadar faydalanıyor? Henüz Google harita firma ekleme servislerini bilmeyenler için tavsiyemiz firmalarını Google, Yandex, Navigasyon cihazları, Sosyal ağlar ve cep telefonu harita kayıt servislerine Mapsgen aracılığı ile kaydetmeleridir.

Google Harita Firma EkleMapsgen İle Google Harita Firma Ekle

Mapsgen ile Google harita firma ekle servislerinden kolayca yararlanabilirsiniz. İşletmenizin Google'da yer almasını istiyorsanız, Google Maps'e yer eklemek istiyorsanız hemen Mapsgen ile iletişime geçerek yıllık anlaşmalı olunan tüm servislere firma kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bir işletmeniz var ve Müşterilerinize İnternet Üzerinden İletişim sağlamak istiyorsunuz! Şirket Bilgilerinizi telefon numaralarınızı, adresinizi Google harita üzerine eklemek ister misiniz? Google harita firma ekle servisleri sayesinde firmanızın nerede olduğunu potansiyel müşterileriniz bile kolayca görebilecektir.

Google Harita Firma Eklemenin Avantajları

Google harita firma ekleme işleminizin ardından, insanların her ihtiyaçlarında başvurduğu, Dünya'nın en büyük arama altyapısına sahip, Google aramalarda üst sıralarda çıkmaya başlarsınız. Google harita firma ekleme işleminizin ardından, lokasyon bazlı aramalar dahilinde haritalı olarak gösterilerek firmanızı avantajlı hale getirmiş olursunuz.  

Google Harita Firma Ekleme Ücretlendirme

Google harita firma ekleme işlemleri ve tüm anlaşmalı servisler yıllık 250 TL’ye Mapsgen’de. Hemen milyonlarca insanın firmanıza doğrudan ulaşmasını sağlamak için, Google harita kayıt, Yandex harita kayıt, Sosyal ağlar, cep telefonu harita kayıt ve navigasyon cihazlarına kayıt işlemleri için iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca google haritalar firma ekle makalesini de inceleyebilirsiniz.

implant