mapsgen
Google’da arama yapan milyonlarca kişiye daha kolay ulaşın
FİRMANI HEMEN KAYDET

Google Firma Ekleme

Her geçen gün firmaların müşteri portföyünü artırmak, potansiyel müşterilerine kendini duyurma için kaynaklarını çeşitlendirme ihtiyacı daha da artıyor. Günümüzde bu ihtiyaca en iyi cevap veren seçeneklerden birisi de harita uygulamalarıdır. Harita uygulamalarının içerisinde ise Google Haritalar en çok tercih edilenlerdir. Bununla birlikte Google firma ekleme özelliğini kullanmak için firmaların profesyonel bir yardıma ihtiyacı olduğu tartışmasız bir gerçektir.

Google Firma Ekleme Nasıl Yapılır?

Google’da haritalara kayıt olmak ve işletmenin tüm hizmetlerinden çevredeki herkesi haberdar edebilmek için mapsgen son derece titiz bir çalışma ile profesyonel bir hizmet veriyor. Google’a yalnızca firmanızı eklemekle kalmayıp diğer tüm arama motorları ve harita uygulamaları, navigasyon cihazları ve cep telefonlarına da firmanızı eklemektedir.

Doğru arama sonuçlarında çıkmak çok önemlidir. İşletmenizin vberdiği hizmet veya sattığı bir ürün hakkında ilgili bir arama var ise bu kişi sizin firmanızın potansiyel müşterileri arasında ve lokasyonunda ise bu kişiye sizin firmanızı göstermek gerekir. Bunun için iyi bir optimizayon yapılmalıdır. Yoksa yalnızca firmanızın ismi yazılınca arama sonuçlarında çıkmak size çok büyük bir artı getirmez. Google firma ekleme işi son derece ciddi bir iştir ve kesinlikle uzman kişiler tarafından yapıldığında firmanıza katkı sağlar.

Google Firma Eklemek İçin Neler Yapılmalıdır?

Google’a şirket veya iş yeri eklemek için öncelikle yetkili bir Google hesabınızın olması gerekmektedir. Eğer böyle bir hesabınız yok ise mapsgen bu hesabı size sağlamaktadır. Google hesabı ile firmanıza ait bir kayıt var mı yok mu diye kontrol etmelisiniz. Daha önce açılan ve eksik bilgiler bulunan bir hesabı sahiplenmek gerekir. Bu hesabın yönetimi siz de değilse mapsgen ekibi Google Partnerliği sayesinde bu firma kaydını üzerine alabilmektedir. Daha sonra gerekli düzenlemeler firmanın isteği ve uzmanların önerileri ile yapılmaktadır.daha önce hiç Google firma kaydı yok ise yeni Google firma ekleme işlemleri başlatılmaktadır. Tüm düzenlemeler profesyonelce yapıldıktan sonra Google arama sonuçlarında ve tüm haritalarda firma yer almaya başlamaktadır.

implant