mapsgen

FİRMANI HEMEN KAYDET

Foursquare Firma Kayıt

Foursquare nedir? Foursquare uygulaması ne işe yarar? Foursquare firma kaydı nasıl yapılır? Öncelikle Foursquare hakkında bilgi sahibi olmayan işletmeler için kısaca bir tanım yapalım. Foursquare; var olduğunuz lokasyonun belirlenmesine imkan tanıyan, bulunduğumuz bölgede hangi işletme ve mekanların olduğu hakkında bilgi veren, mobil, tablet ve bilgisayarlarda kullanma imakanı bulunan geniş bir sosyal ağdır. Akıllı cep telefonlarının hayatımıza girmesi ile beraber pek çok uygulama da cep telefonlarında yerini almıştır. İş stresinden sıyrılmak isteyen bireylerce tercih edilen Foursquare özellikle de tatil amaçlı gidilen bölgelerde oldukça fazla tercih edilen uygulamalar arasında bulunmaktadır.

Foursquare firma kayıt işlemleri için mapsgen’e başvuru yapabilirsiniz. Günümüzde en çok mobil platformlar üzerinden kullanılan sosyal Foursquare daha pratik ve hızlı bilgi akışı sağlayan bir uygulamadır.  Ülkemizde ve dünyada oldukça rağbet gören Foursquare, insanların konakladıkları bölgelerde, gezip gördükleri mekanlar hakkında bireysel görüşlerini dile getirdikleri, aynı zamanda fotoğraflarını da paylaştıkları popüler bir uygulamadır.

Mapsgen Foursquare firma kayıt işlemleri hususunda firmanızın kaydını gerçekleştirerek hedef kitlenize ve potansiyel müşterilerinize doğrudan ulaşmanızı sağlamaktadır. Foursquare firma kayıt işlemleri ve avantajları konusunda mapsgen’den destek alabilirsiniz.

Foursquare Firma KayıtFoursquare Firma Kayıt İşlemleri Nasıl Yapılır?

Foursquare firma kaydı mapsgen tarafından yapılmaktadır. İşletmenizin sosyal ağlar arasında oldukça popüler olan Foursquare firma kayıt işlemleri için Mapsgen ile iletişime geçmeniz bu noktada yeterlidir. Milyonlarca insan akıllı cep telefonları üzerinden Foursquare uygulamasını kullanmaktadırlar. Ürün ve hizmetlerinizi çevreden gelen insanların yorumlarına göre, hizmet kalitenize göre değerlenilmesini ve ürünlerinizi diğer topluluklarla paylaşmasına olanak sağlamak istiyorsanız o halde hemen  Foursquare firma kayıt işlemleri için mapsgen ile iletişime geçin.

Foursquare Firma Kayıt İşlemleri İçin Ne Kadar Öderim!

Foursquare firma kayıt işlemleri için yıllık ücretlendirme söz konusu olmaktadır. Ancak mapsgen bu konuda geniş servis ağı hizmeti ile ihtiyaçlar doğrultusunda başta Foursquare firma kayıt, Yandex, firma kaydı, Google harita kayıt, Cep telefonları harita kaydı, Navigasyon cihazları harita kayıt, swarm haritalar kaydı ve yelp konum hizmetleri gibi pek çok seçenekten tek seferde yararlanarak yıllık 250 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

implant