mapsgen

FİRMANI HEMEN KAYDET

Foursquare Firma Kaydı

Foursquare firma kaydı yaparak milyonlarca Foursquare kullanıcısının işletmenizi görmesine ve ziyaret etmesine olanak sağlayabilirsiniz. Foursquare mekan kaydı sayesinde sosyal ağların içinde önemli ölçüde fark edilmeye başlayabilirsiniz. Foursquare adres ekleme konusunda ihtiyaç duyduğunuz servis için Mapsgen ile iletişime geçebilirsiniz. Henüz Foursquare uygulamasının güçlü yönünü bilmeyenler için Foursquare hakkında çok kısa ve önemli bilgiler verelim. Foursquare lokasyon bazlı çalışan aynı zamanda yer bildirimi ile öne çıkan dev bir sosyal ağıdır. O halde bu dev platformda işletmenizin Foursquare firma kaydını gerçekleştirerek mekanınıza milyonlarca ziyaretçi çekebilirsiniz. Mapsgen Foursquare firma kaydı konusunda işletmenizin firma kaydını gerçekleştirerek hedef kitlenizin ve diğer potansiyel müşterilerinizin akın akın mekanınıza gelmesine olanak sağlamaktadır. Hizmet ve ürün kalitenizin artasını ve marka bilincinizin sosyal ağlarda yayılmasını istiyorsanız hemen Foursquare firma kaydı için Mapsgen ile iletişime geçin ve müşterilerinizi bekletmeyin!

Foursquare Firma Kaydı Nasıl Yapılır?

Foursquare firma kaydı için yapmanız gereke işlem oldukça basittir. Firmanızın, eğlence mekanınızın ya da hizmet sektöründe vermiş olduğunuz ürün çeşitliliği kapsamında sosyal ağlar arasında oldukça bilinen Foursquare firma kaydı için Mapsgen ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Milyonlarca insan bugün akıllı cep telefonları üzerinden indirilebilen ve kullanımı oldukça kolay olan Foursquare uygulamasını kullanmaktadırlar. Bu insanların yani potansiyel müşteri grubunuzu kaçırmak istemiyorsanız ve insanların işletmenizin özelliklerini ve hizmet kalitenize değer katmasını istiyorsanız hemen Foursquare firma kaydı yapın ve sosyal ağda yerinizi hemen alın.

Foursquare Firma KaydıFoursquare Firma Kaydı İçin Ücretlendirme

Foursquare firma kaydı için ücretlendirme yanında getirdiği ilave servislerle oldukça avantajlı ve ekonomiktir. Foursquare firma kaydı, Yandex, Google, Sosyal Ağlar, Cep telefonları ve Navigasyon cihazları harita kayıt işlemlerini şirketiniz için bir arada sunan Mapsgen, her servis ile tek tek uğraşmanıza gerek kalmadan tüm harita kayıt servislerine aynı anda firma kayıt işlemlerinizi gerçekleştirerek işletmenizin tüm rakipleriniz arasından doğrudan yükselişe geçmesini sağlamaktadır. Yılda sadece tek seferde ödeyeceğiniz 250 TL karşılığında tüm anlaşmalı servislerden hemen faydalanabilirsiniz. Bu teklifi kaçırmamak için hemen iletişime geçin ve müşterilerinizi daha fazla bekletmeyin! 

implant