mapsgen

FİRMANI HEMEN KAYDET

Foursquare Firma Ekle

Son dönemim popüler sosyal medya platformlarından birisi olan Foursquare ile kullanıcılar bulundukları mekanlar hakkında yorum yapabiliyor, değerlenme yapıyor ve fotoğraf ekleyebiliyorlar. Bunun için Foursquare firma ekle diye bir araştırma yapıyorsan doğru yolsasın demektir. Çünkü bu kullanıcıların hepsine mapsgen’in sunmuş doluğu Foursquare firma ekleme hizmetleri sayesinde ulaşabilirsin.

Foursquare Firma Eklemenin Faydaları

İrili Ufaklı birçok firma kendi inisiyatifleri ile Foursquare haritalarda yer almaktadır. Bunun dışında Foursquare kullanıcıları da bu platformda bulunmayan firmaları kendileri ekleyebilmektedir. Bu durum firmalar için bazı handikaplar taşımaktadır. Firmalarının Foursquare hesap yönetimi kendi ellerinde bulunmadığı için olumsuz yorumları yönetmekte ve bu değerlendirmelere cevap vermekte sorun yaşanabilir. Yine aynı durumdan kaynaklı olarak firma hakkında yanlış veya eksik bilgiler de bulunabilir. Tam, doğru ve eksiksiz bir Foursquare firma eklemek için mapsgen hızlı bir şekilde çözüm sunarak işletmelere hizmet vermektedir. mapsgen’in en önemli özelliklerinden birisi de yalnızca Foursquare firma ekle için kendisine başvuran firmaları tüm harita ve lokasyon bazlı platformlara eklemesidir. Foursquare bu harita servislerinden yalnızca bir tanesidir.

Foursquare Haritalara Kaydolun!

Daha fazla vakit kaybetmeyin ve başkaları sizin firmanızı Foursquare haritalara eklemeden siz mapsgen’e başvurarak işletmenizi Foursquare haritalara kaydettirin. Bunun için ve diğer Google, Yandez, navigasyon cihazlarına kayıt için mapsgen yalnızca 250 TL ücret almaktadır. Üstelik yıl boyunca eklenen tüm servislerde mapsgen’in profesyonel ekibi sizin istekleriniz doğrultusunda değişiklik ve düzenlemeler yapmaktadır.

Foursquare firma ekle diye size devamlı tavsiyeler geliyorsa bu tavsiyelere kulak verin. Sizin işletmeniz için oldukça faydalı olacak bir lokasyon bazlı sosyal medya uygulamasında yer alarak potansiyel müşteri ağınızı genişletin. Şimdi Foursquare firma kaydı yaptırarak rakiplerinizin bir adım önünde olabilirsiniz.

implant