mapsgen

FİRMANI HEMEN KAYDET

Foursquare Haritalar

İnsanların sıkça ziyaret ettiği bir uygulama olan Foursquare sayesinde kişiler burada yer alan mekânlar hakkında fikir sahibi oluyor. Siz de Foursquare haritalar kaydınızı yaptırarak Foursquare’de yerinizi alın bu sayede müşterilerinize en doğru bilgileri oradan ulaştırın.

Foursquare milyonlarca aktif kullanıcısıyla birlikte, kişilere güzel ve tercih edilen yerler arasından gidebilecekleri mekânları bulmasında yardım ediyor. Firmanızın Fourquare’de kaydını profesyonel ekibimiz tarafından yapalım tavsiye edilen mekanlar listesinde siz de yerinizi alın.

Foursquare Firma Kaydı

Her gün binlerce işletme ürün ve hizmetlerinin tanıtımını yapmak için Foursquare firma kaydı yaptırmaktadır. Bu sebeple siz de firmanızı vakit kaybetmeden Foursquare haritarına taşıyın ve bu reklam ptalformundan faydalanın.

Türkiye’de son zamanlarda hızla gelişmekte olan Foursquare haritalar şirketlerin gözde tercihleri arasında yer almaktadır. Müşterilerle yakından etkileşim içine girilebilen bir sosyal medya platformu olan Foursquare ile tanıtım yapılabilir ve müşterilerden gelen tepkileri anında ölçüp ona göre hareket edilebilir. Bununla birlikte kurumsal hesabınızı kendiniz yönetmediğiiz takdirde müşterileriniz firmanıza ait Foursquare sayfasını yönetebilir. Kendi Foursquare firma hesabınızı yönetememeniz ileride karşılaşılaşabileceğiniz olumsuz durumlarda müdahale edememeniz anlamına gelmektedir. Bu sebeple maspgen farklı ile Foursquare firma sayfanızın yönetimini ele alın ve tüm olumsuzlukların önüne geçin.

Foursquare Kayıt

Firmanız için Foursquare  kaydı yaptırma işlemlerini ve diğer tüm harita uygulama ve servislerine kayıt işlemlerini yürütmekte olan mapsgen Foursquare partnerliği sayesinde en iyi şekilde firmanızı bu platformda temsil etmektedir. Foursqare kayıt için mapsgen’in uzman ekip üyelerine güvenebilir ve gelecekte herhangi bir foursqaure firma kayıt sorunu ile karşı karşıya geldiğinizde anında çözüm sunulacağını garanti ederiz.

Foursquare haritalara nasıl kayıt yaptırırım?

Tüm harita kayıt süreçlerinde olduğu gibi Foursquare haritalar kayıt süreçlerini de mapsgen ile gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte yıllık 250 TL ile Google’dan Yandex’e, Navigasyon cihazlarından cep telefonu haritalarına kadar pek çok platformda firma lokasyon kayıt işlemleriniz gerçekleştirilmektedir ve istediğiniz zaman güncelleme ve değişiklikler mapsgen ekibince uygulanmaktadır. Böyle profesyonel bir harita kayıt hizmeti için başvurunuzu yapabilir ve uzman arkadaşlarımızın sizinle iletişim kurmasını bekleyebilirsiniz.

implant