mapsgen
Mobil müşterileriniz tarafından
kolaylıkla bulunun.
FİRMANI HEMEN KAYDET

iPhone Harita Kaydetme

Pek çok akıllı cihaz kullanıcısı Apple marka akıllı cihazı tercih etmektedir. Bu akıllı cihazlardan en çok tercih edileni ise iPhone telefonlardır. iPhone telefonlar kendi servislerine ve kendi işletim sistemlerine sahip olan cihazlardır. iPhone ait servislerden biri de haritalardır. iPhone haritalar, Google Haritalar ya da Yandex Haritalar gibi uygulama marketlerinden indirilemezler. Cihazla birlikte sağlanan bir uygulamadır. Oldukça gelişmiş bir harita servisine sahip olan iPhone kullanıcıları dilerlerse diğer harita servislerini de App Store’dan cihazlarına indirebilirler.

iphone harita kaydetmeiPhone kullanıcı sayısının ne kadar fazla olduğunun bilincinde olan işletmeler harita kayıt işlemlerinde iPhone harita kaydetme işlemini de göz önünde bulundururlar. Bilmeyenler için harita kayıt işlemini anlatmamız gerekirse, harita kayıt; işletme adresinin, telefonunun, çalışma saatlerinin vb. bilgilerin harita servislerine ve sosyal medya platformlarına kaydedilme işlemidir. Bu işlem yapıldıktan sonra işletmenize ulaşmak isteyen kişiler bu servisleri kullanarak tam noktanızı bulabilirler. Aksi takdirde adresiniz tam olarak aratılsa dahi yaklaşık değerler çıkacaktır ve bu da müşterileri negatif yönde etkileyecektir.

iPhone cihaz kullanan müşterilere ulaşmak isteyen işletmeler, iPhone harita kaydetme işlemi sayesinde müşteri sayısının artmasını sağlayabilirler. iPhone harita servisi kullanıcılarına pek çok özellik sağlar. Örneğin sabahları trafiğe takılmamanız için en uygun yolu öneriyor. Ayrıca navigasyon özelliği ile sesli yol tarifi vererek gidilmek istenen lokasyona rahat bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Arama özelliği sayesinde de istediğiniz mekanı arayarak, o mekana araba, yürüme, toplu taşıma ve araç ile kaç dakikada gideceğinizi öğrenebiliyorsunuz.

iPhone Harita Kaydetme Nasıl Yapılır?

iPhone harita kaydetme işlemini nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız mapsgen’in alanında uzman ekibinden yardım alabilirsiniz. mapsgen; sizin yerinize işletmenizin kaydını gerçekleştirir. Bu sayede işletmenize ulaşılabilirliğin artırılmasında yardımcı olur. Sadece iPhone’da değil, tüm harita servislerinde ve sosyal medya platformlarında bulunabilir olmanızı sağlar. Üstelik bunu sadece yıllık 250 TL karşılığında yapar. iPhone harita kaydetme işleminizi mapsgen.com üzerinden kendiniz de gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca web sitesinde bulabileceğiniz iletişim bilgileriyle mapsgen ekibiyle iletişime geçerek de bu işlemi yaptırabilirsiniz. Böylece aklınızda kalan bir soru işareti varsa cevap bulmuş olacaksınız.

implant