mapsgen
Mobil müşterileriniz tarafından
kolaylıkla bulunun.
FİRMANI HEMEN KAYDET

Cep Telefonu Haritaları Firma Ekle

Cep telefonu haritaları firma ekle seçeneği ile markanızın milyonlarca insan tarafından kolayca bulunmasına imkan tanıyacağınızı biliyor muydunuz? Özellikle akıllı cep telefonlarının günlük yaşantımızda önemli bir yer kaplamasından sonra firmalar için cep telefonu haritaları da önem kazanmaya başlamıştır. Günümüzde pek çok insan ihtiyaçlarını artık akıllı telefonlar üzerinden sağlamaktadır. Herhangi bir acil durumda bir hastane bulmak istediğinizde, aracınızla bir benzin istasyonu aradığınızda ya da konaklamak üzere bir otel aradığınızda hemen cep telefonunu aracılığı ile bir arama kaydı gereği duyulur. Milyonlarca insan bugün bu denli cep telefonu kullanıyorken firma olarak cep telefonu haritaları firma ekleme ihtiyacının hem müşteriler için hem de oluşabilecek potansiyel müşteriler için ne kadar önem arz ettiğini belirtmemizde fayda vardır. Mapsgen bu konuda işletmenizin doğru lokasyonda kolayca bulunmasına olanak sağlamaktadır.

  • Mapsgen cep telefonu haritaları firma ekle seçeneğini uygun koşullarda firmanıza sunarak her servis için ayrı ayrı uğraşmanıza gerek kalmadan tek seferde firmanızı tüm harita servislerine kaydını gerçekleştirerek arama motorlarında, sosyal ağlarda, cep telefonlarında ve navigasyon cihazlarında doğru lokasyonda listelenmesini sağlamaktadır.
  • Tüm anlaşmalı servislere yıllık 250 TL ödeyerek firmanızı en yukarıya taşıyabilirsiniz.

Cep Telefonu Haritaları Firma EkleCep Telefonu Haritaları Firma Ekleme Kaydı Nasıl Yapılır?

Cep telefonu haritaları firma ekleme, tüm akıllı mobil cihazlara yapılarak firmanızın öne çıkmasına olanak sağlamaktadır. Mapsgen firmanızı tüm bu süreçlerde işlemlerinizi tek seferde yapar. Cep telefonu haritaları firma ekleme ve diğer harita servislerinin yanı sıra, tüm navigasyon cihazlarına firma kaydınızı yaparak, tüm arama motorlarında en üstte yer alabilirsiniz.

Cep Telefonu Haritaları Firma Ekleme ve Diğer Servis Ücretleri Yıllık 250 TL

Cep telefonu haritaları firma ekleme ve diğer servis ücretleri yıllık 250 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmayın! Google harita firma ekleme, Yandex harita firma ekleme, Foursquare firma kaydı, Swarm firma ekleme, Yelp firma ekleme, navigasyon cihazları firma kaydı, harita kayıt rehberi ve anlaşmalı tüm dijital platformlar için yıllık sadece 250 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.  Mapsgen ile cep telefonu haritaları firma ekleme ve tüm diğer harita servisleri işlemlerinizi tek seferde yaptırmak için elinizi çabuk tutun!

implant